Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000011286

IK Multimedia iRig Mic Cast 2

0 TL
IK Multimedia iRig Mic Cast 2
Ses Kayıt Mikrofonu (iPhone/iPad/Android)
 
 
 
 
 
Büyük sese sahip küçük bir mikrofon
YouTube kullanıcıları, mobil gazeteciler ve diğer içerik oluşturucular, mükemmel sesin kalabalığın arasından sıyrılmasının önemini biliyorlar. Ancak, bir iPad, iPhone veya Android cihaz kullanarak çekim yapar veya akış gerçekleştirirseniz, özellikle hareket halindeyken her zaman kolay değildir. Sesin arka plan gürültüsü, rüzgâr veya sadece sinir bozucu yankılardan ödün verildiği videoları izledik.
 
Neyse ki, hareket halindeyken veya bütçeyle net, net ses kaydetmek için artık uğraşmanıza gerek yok. İRig Mic Cast 2, cihazınıza kolayca takılabilen ve her zaman, her yerde en iyi sesi vermenizi sağlayan uygun fiyatlı, cep boyutunda bir mikrofondur.
 
Özellikler:
iPhone, iPad ve Android cihazlarla çalışır
Seçilebilir ön / arka / çok yönlü kayıt
Arka plan gürültüsü olmayan sessiz kayıtlar
Bir kasa ile bile geçmeli manyetik montaj
Sinyali izlemek için kulaklık çıkışı (uyumlu uygulamalarla)
Neredeyse tüm ses veya video uygulamalarıyla çalışır
 

 
Gürültüsüz ses yakalayın
iRig Mic Cast 2, büyük sesli küçük bir mikrofon. IK Multimedia’nın yenilikçi iRig Mic Cast'in devamı, iPhone, iPad veya Android cihazınızı kullanarak her yerde kristal netliğinde konuşma yapmanızı sağlar. Yeni çift kapsül tasarımı, kendinizi veya başka birini kaydediyor olsanız da eksen dışı gürültüyü reddetmek için ön veya arka alma desenlerini seçmenizi sağlar. Röportajları ve Soru-Cevapları kaydetmek için ideal olan çok yönlü bir desen için her ikisini de aynı anda seçebilirsiniz.
 
 
Sen hazır olduğunda hazırım
Sadece birkaç ons ağırlığında olan bu tüy kadar hafif mikrofon, iPad'inize veya akıllı telefonunuza güvenli bir şekilde monte edilir. Yenilikçi manyetik tasarımı, kur ve unut rahatlığı için saniyeler içinde (bir kılıfla bile) kolayca yerine oturtmanızı sağlar. Birlikte verilen koparma kablosu, iRig Mic Cast 2'yi telefonlarda ve tabletlerde hem dikey hem de yatay yönde kullanmanızı sağlar.
 
 
 

 
Tüm favori uygulamalarınızla çalışır
iRig Mic Cast 2, ses kaydeden herhangi bir uygulama ile çalışır, böylece YouTube videoları, Instagram canlı akışları çekebilir veya hatta Skype ve FaceTime çağrıları için kullanabilirsiniz. Yerleşik kulaklık çıkışı, mükemmel ses yakaladığınızdan emin olmak için sinyali gerçek zamanlı olarak dinlemek için kullanılabilir. Kulaklık girişi olmayan yeni akıllı telefon modelleri için idealdir. *
 
Kutudan çıkar çıkmaz çalışmaya başlamanız için iRig Mic Cast 2, kullanımı kolay, yüksek kaliteli ses ve video olan iRig Recorder 3 LE (iPhone / iPad / Android) ile birlikte gelir. Doğrudan cihazınızdan kaydedin, kırpın, düzenleyin ve paylaşın.
 
 
 

 
Her yere seyahat eder
Seyahatleriniz sizi nereye götürürse götürsün, iRig Mic Cast 2 sürüşe çıkmaya hazırdır. Sırt çantası taşınabilirliği onu ideal bir seyahat arkadaşı yapar ve içerdiği ön cam açık havada yüksek kayıt kalitesi sağlar. En iyisi, pil gerektirmez!
 
iRig Mic Cast 2, tüm ses ihtiyaçlarınız için uygun fiyatlı, cep boyutunda bir çözümdür. Kalabalıktan sıyrılan seslerle işitin, paylaşın ve takip edin.
 
 
 

 
Ücretsiz uygulama / yazılım dahil
iRig Mic Cast HD aşağıdaki ücretsiz bonus içeriğiyle gelir.
 
iPhone / iPad ücretsiz içerik
iRig Recorder LE
Videolu pro-ses kayıt / düzenleme uygulaması.
 
Android ücretsiz içerik
iRig Recorder 3 
Videolu pro-ses kayıt / düzenleme uygulaması.
 

 
iRig Mic Cast 2 Özellikler
• Mikrofon Türü: kondansatör, elektret
• Kapsül Boyutu: 2x 0.38 ”
• Polar Desen: kardioid, çok yönlü (F + R)
• Frekans Tepkisi: 50 Hz - 18 kHz
• Maksimum Ses Basıncı: 115 dB
• Hassasiyet: -40 dB, 5,6 mV / Pa
• Kontroller: kapsül seçici anahtarı
• Kulaklık Çıkışı: 1/8 ”TRS jakı
• Bağlantı: 1/8 ”TRRS jakı (CTIA / AHJ uyumlu)
 
Paket içeriği
• iRig Mic Cast 2 mikrofon
• TRRS 1/8 'jak bağlantı kablosu (20cm / 7.87')
• Rüzgarlık
• 2x ferromanyetik plaka
 
Boyutlar
• Boyut: 50mm / 1.97 'x 27mm / 1.06' x 24mm / 0.94 '
• Ağırlık: 23g / 0.81 oz
 
Uyumluluk
Aşağıdaki şekilde gösterilen CTIA / AHJ kablo standardıyla uyumlu 1/8 '/ 3,5 mm standart kulaklık girişine (yerleşik veya adaptör yoluyla) sahip iPhone, iPad, iPod touch ve Android cihazlarla uyumludur.
 
 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.