Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000011293

IK Multimedia iRig Mic Lav

0 TL
 
IK Multimedia iRig Mic Lav 
 


 
Yayıncılık mobil hale geliyor
Bütün mobil cihazlarda kullanılabilir, zincir bağlantı kurulabilir ve eş zamanlı dinleme özelliğine sahip lavalier mikrofon.

 

Bir podcaster, videographer veya haberci olabilirsiniz. Anı yakaladığınızda kaliteli olarak ses kaydı alabilmek ama bunu ekonomik bir yöntemle yapmak isterseniz iRig Mic Lav tam size göre.

Kompakt profesyonel tasarımı, ultra hafifliği ve mükemmel ses kalitesi ile iRig Mic Lav’ı iPhone, iPad, iPod touch ve Android’de kullanabilirsiniz.

iRig Mic Lav zincirleme olarak bağlanabilir. Bu da aynı cihaz üzerinden iki adet lavalier mikrofonu bağlayarak eş zamanlı kayıtlarınızı ikiye çıkarabilirsiniz. Omnidirectionel kapsülü ve sünger pop filtresi sayesinde yüksek kaliteli ses kaydı yapabilirsiniz. Mikrofonda eş zamanlı dinleme için kulaklık çıkışı, yakaya takma mandalı ve yeteri miktarda uzun bir kablosu bulunmaktadır. 

 
Portatif Performans
Yayıncı profesyonellerin isteklerini tam olarak karşılayabilecek, omni kapsülü 30Hz-16kHz frekans aralığında kristal berraklığında ses kaydı almanızı sağlar. Köpük pop filtresi sayesinde ses patlamalarına, rüzgar gürültüsüne ve diğer istenmeyen seslere karşı koruma altında olacaksınız.
 
Zahmetsiz Dinleme
Alanda mükemmel kaydı yapmak sadece süper bir mikrofon teknolojisinde ibaret değildir. En iyi sesi alabilmek için ses kaynağını da kayıt esnasında dinleyebilmelisiniz. Büyük firmalar arasında kendi üzerinde ön dinleme seçeneği sunan tek mikrofon iRig Mic Lav’dır.


1/8” TRRS çıkışı ile en sevdiğiniz kulaklıkları kullanarak ön dinleme yapabilirsiniz. 

Bağlanabilir Güç
Eğer birden fazla kişiyi kaydetmek durumunda kalırsanız iRig Mic Lav’ın bağlanabilme özelliğini kullanabilirsiniz. Aynı cihaz üzerinde iki adet lavalier mikrofonu birbirine bağlayarak kullanabilirsiniz. Kulaklık çıkışına ikinci mikrofonu takıp üzerinde anahtardan ikili mikrofon simgesini seçerseniz aynı anda iki kişiyi birden kaydedebilirsiniz. İkinci iRig Mic Lav’ın boşta kalan kulaklık çıkışını ise yine ön dinleme olarak kullanabilirsiniz.
 
 

 
Özellikleri
Bütün cihazlar için profesyonel mobil lavalier mikrofon
Yüksek kaliteli omnidirectional kondenser kapsül
Sağlam yaka mandalı ve köpük pop filtre dahil
1/8' TRRS jack ile  iPhone, iPad, iPod touch, Android’e bağlayabilirsiniz
Kombo1/8' TRRS port ön dinleme için kullanılabilir
Kombo1/8' TRRS port ikinci bir iRig Mic Lav’ı bağlamak için kullanılabilir
150cm kablo uzunluğu
 
 


Teknik Özelliker
Transducer tip: kondenser, elektret
Kutup Yapısı: omnidirectional
Frekans Cevabı: 30 Hz - 16 kHz, -3dB
Maks. SPL: 120dB SPL
Hassasiyet: 1 kHz, 0dB=1V/Pa’da -35±3dB 
Kapsül Çapı: 6mm/0.24'
Kablo Uzunluğu: 150cm
Çıkış bağlantısı: 1/8” TRRS

Paket  İçeriği
iRig Mic Lav
Sökülebilir köpük pop filtre
Sökülebilir yaka mandalı
Taşıma çantası

Boyutları
Mikrofon Boyutu: 24mm x 7.5mm
In-line bağlantı boyutu: 24mm x 24mm x 14mm
Ağırlık: 22g
Kablo uzunluğu: 150cmGereksinimler
iOS Cihazlar
 
 
 
İsteğe Bağlı Kamera Bağlantı Seti veya Lightning to USB Camera Adaptör gerekir.

iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s, iPhone 6s, iPhone 6s, iPhone 6s, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (6th) ile uyumlu , 5., 4. ve 3. nesil), iPad Pro (12.9-inç), iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4. nesil, iPad mini, iPad 3. nesil, iPad 2, iPad. iOS 4.3 veya üstü gereklidir.

Android Cihazlar
 
 

Uyumlu olabilmesi için CTIA/AHJ kablolama standardına uyumlu olmalıdır.  Popüler Android Cihazlar; Samsung, LG, Motorola, Google Nexus, HTC, Huawei, Sony, Lenovo, Xiaomi ve daha fazlası bu standardı kullanmaktadır.
 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.