Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000011287

IK Multimedia iRig Mic HD 2

0 TL
 
IK Multimedia iRig Mic HD 2
Yüksek kaliteli mobil ses kaydı

 
 

iRig Mic HD 2 - The only handheld digital condenser microphone for iPhone, iPad and Mac/PC

iPhone, iPad ve Mac/PC için üretilen tek dijital kondenser mikrofon
iRig Mic HD 2, IK'nın başarılı iRig Mic HD'nin takipçisidir ve yüksek çözünürlüklü sesin gücünü elinize geçirmek için tasarlanmıştır, böylece herhangi bir cihaza, gittiğiniz herhangi bir yerden olağanüstü profesyonel içeriği kolayca oluşturabilirsiniz. 
 
iRig Mic HD 2

96 kHz'ye kadar örnekleme oranlarıyla, yüksek kaliteli, altın-püskürtmeli, elektret kondansatörlü bir kapsül ve doğrudan ön dinleme için ses kontrolü bulunan yerleşik bir kulaklık çıkışı olan 96 kHz'e kadar yüksek kalitede 24-bit dönüştürücüleri bulunan iRig Mic HD 2, uygun fiyatı ile benzersiz kalite ve çok yönlülük sunar. Ayrıca ihtiyacınız olan tüm kablolar, aksesuarlar ve yazılımlarla birlikte gelir!

Sahnede, stüdyoda, bir oturma odasında, sokakta veya bir konferansta iRig Mic HD 2, taşınabilir, ergonomik bir el tipi mikrofon olması açısından kendi türünün tek mikrofonudur ve konuşma, vokal, akustik enstrümanlar, gitar amfileri ve daha fazlasını içeren geniş bir yelpazede uygulama imkanı tanır. Standart masa üstü modellerin aksine, rahat taşınabilir tasarımı şarkıcılar, müzisyenler, anketörler, yayıncılar, sunum yapan kişiler, podcasters ve vloggerler için pratikliğe ve kullanım kolaylığına ihtiyaç duyan çok çeşitli kayıt durumlarında gerçek anlamda profesyonel sonuçlar elde etmek isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir. Özellikle de seyahat ederken!
 
iRig Mic HD 2

iRig Mic HD 2, kullanıcıların sesi doğrudan dinleyebileceği veya sinyali bir PA ya da miksere yönlendirmesini sağlayan ses kontrollü (yeni iPhone 7 ile kullanıma hazır) ile bir kulaklık çıkışı sunuyor.

Mükemmel doğruluk ve geniş bir frekans tepkisi sağlayan yüksek kaliteli, altın-püskürtmeli kardioid elektret kondansatör kapsülü, 96 kHz'e kadar örnekleme oranları ve düşük gürültü, yüksek çözünürlüklü 24 bitlik audiophile sınıfı A / D dönüştürücü ile donatılmıştır.  iRig Mic HD 2, kaynağın en ince ayrıntılarını yakalar ve en zorlu profesyonel ihtiyaçları karşılar.


iRig Mic HD 2, her durumda en iyi sonucu almak için tüm aksesuarlarla birlikte gelir; bir taşıma çantası, kompakt bir masa standı, bir mikrofon stand adaptörü, 5/8 'ila 3/8' dişli adaptör, cihaz bağlantısı için bir Lightning iOS ve USB kablosu bulunur.

Seçeneklerin ve performansla ilgili özelliklerin eksiksiz olması, iRig Mic HD 2'yi, bütçenizi zorlamadan, mükemmel sonuçlar elde etmek isteyen meraklılardan profesyonellere kadar, geniş bir kullanıcı kitlesinin gereksinimlerini gerçekten karşılamak adına tek mikrofon haline getirir.


Özellikleri
• Dijital kondenser USB olan tek mikrofondur
• iOS, Mac ve PC platformları ile uyumludur
• Birçok uygulama için uygun tasarım
• Üzerinde gain kontrolü ve giriş seviyesi ayarı bulunur
• Ses kontrolü ile birlikte üzerinde kulaklık çıkışı bulunur (iPhone 7 için kullanıma hazır)
• Geniş frekans cevabı için altın püskürtülmüş kondenser kapsül
• Yüksek çözünürlüklü 24 bit kayıt - 96kHz’ye kadar örnekleme oranı
• Kayıt yazılımı/uygulamaları ile birlikte gelir

Süper dijital ses kalitesi
iRig Mic HD 2, 24 bit çözünürlük ve 96 kHz'e kadar örnekleme oranlarıyla, enstrümanlarınızı veya ses performanslarınızı kaydetmenizi sağlayan inanılmaz bir performans sunar. Geliştirilmiş dayanıklılık ile birlikte olağanüstü tepki ve frekans yanıtı (20 Hz - 20 kHz, -3 dB) sağlayan yüksek kaliteli, altın-püskürtmeli bir elektret kondenser kapsül kullanır ve entegre düşük gürültülü preampı, optimum sinyal seviyesi için kazanç miktarını ayarlar.

125 dB'lik maksimum ses basıncına dayanabilen iRig Mic HD 2, çok yüksek ses kaynakları bile kaydetmek için ayakta kalacak ve kardioid alım paterni, mikrofonun arka tarafındaki istenmeyen sesleri almamanıza yardımcı olacaktır. 

Bu, çok yönlülük ve hareket özgürlüğü ile birlikte ses kalitesinin en üst düzeyde olduğu çok sayıda uygulama için mükemmel kılar. Hem stüdyoda hem de hareket halindeyken, iRig Mic HD 2 dijital bir USB mikrofondan çok daha fazlasını sunar.

iRig Mic HD 2, ses sinyalini ön dinleme veya cihazınızdaki yüksek çözünürlüklü müzikleri dinlemek için (hatta en yeni iPhone 7'de bile olsa) kullanabileceğiniz ses kontrollü entegre kulaklık çıkışına sahiptir. 
 
iRig Mic HD 2

Bu, sinyali başka bir kaydedici, mikser veya bir PA sistemi gibi harici bir aygıta göndermek için de kullanışlı olacaktı.
 
iRig Mic HD 2
 
Bütün iOS cihazlarınıza ve bilgisayarlarınıza uyar
IRig Mic HD 2'nin geniş uyumluluğu, birlikte verilen kabloların çeşitliliği ile mümkündür. Mikrofon, lightning konektör kablosu ve bir USB kablosuyla birlikte gelir. Bu, en son nesil iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarını kapsar ve doğrudan Mac'inize veya PC'nize bağlanma esnekliği sunar.
 
iRig Mic HD 2
 
Her durum için aksesuar
Sadece iRig Mic HD 2, bağlamak için gerekli olan tüm kablolarla değil, aynı zamanda üründen en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak gerekli 'eklentileri' ile birlikte gelir.

Seyahat ederken veya taşıma esnasında mikrofonu korumanıza yardımcı olacak şık bir taşıma kılıfı bulunur.

Sahnede veya stüdyoda bir mikrofon standı ile kullanmak için 5/8 '- 3/8' adaptöre sahiptir.

Konferanslar, radyo şovları, video görüşmeleri vb. sırasında mikrofonu kullanmak için mükemmel olan, kullanışlı bir masa sehpasını da içerisindedir.

iRig Mic HD 2

Güçlü uygulamalar ile yaratıcılığınızı artırın
iRig Mic HD 2, vokalleri (veya başka herhangi bir ses kaynağını) doğrudan düzenlemeye başlamanızı sağlayan tam bir yazılım paketi ile birlikte gelir.
 
iRig Mic HD 2

iPhone, iPad ve iPod touch kullanıcıları, gerçek zamanlı ses efektleri işleme ve çoklu track kaydedici uygulamasına sanal mikrofon modelleri, VocaLive için Mic Paketi'nin sunduğu sürümlerin keyfini çıkarabilecek; Pro ses kayıt ve düzenleme uygulaması için video ile EQ ve kompres gibi önemli işlemleri katan iRig Kaydedici için Pro Bundle; ve tüm zamanların en çok aranan mikrofonlarının şaşırtıcı gerçekçi sanal modellerini içeren bir kayıt uygulaması olan Mic Room.
 
iRig Mic HD 2, ayrıca bir dijital ses işleme istasyonu uygulaması olan Ableton® Live 9 Lite ™ Mac ve PC yazılımı; T-RackS Ses işleme eklentilerinin Klasik koleksiyonu; mikrofon modelleme koleksiyonu olan Mic Room ile birlikte gelir.
 
 TEKNİK ÖZELLİKLERİ
• Mikrofon tipi: kondenser, elektret
 • Kapsül boyutu: 0.55'
 Polar yapısı: Kardioid
• Ara yüz tipi: USB dijital mikrofon – içerisine kurulu düşük gürültülü pre-amp
• Çevirici: 24-bit A/D, 24-bit D/A
• Örnekleme oranı: 44.1 kHz, 48 kHz, 88.2 kHz ve 96 kHz
• Frekans cevabı: 20 Hz - 20 kHz, -3 dB
• Maksimum ses basıncı: 125 dB
• Hassasiyet: -40 dB, 10 mV/Pa
• Rüzgar koruma: İçine kurulu
• Hassasiyet: 40 dB aralık üzerinde ayarlanabilir
• Bağlantı tipi: standart Micro-USB
• Kulaklık çıkışı: 1/8' TRS jack
• Güç: Bağlandığı cihazdan güç alır

Paket içeriği
• iRig Mic HD 2 mikrofon
• Lightning’den micro-USB’ye kablo
 USB’den micro-USB’ye kablo
• Koruma çantası
• Mikrofon ayı
• 5/8' den 3/8' e adaptör
• Masaüstü standı

Boyutları
• Boyutları: 188mm x 49mm
• Ağırlık: 325g
• Kablo uzunluğu: 1.5m

Uyumluluk
iOS Cihazlar
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPod touch 6. nesil, iPod touch 5. nesil, iPad Pro (12.9-inch) 1. nesil, iPad Pro (9.7-inch), iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad mini, iPad 4. nesil. iOS 6 veya yenisi ile uyumludur.

Bilgisayarlar
Mac®: Mac OS X 10.6 veya yenisi. USB port.
Windows®:  ASIO4ALL sürücülerini Windows XP/Vista/7/8/10 üzerinde destekler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.