Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000010670

IsoAcoustics ISO-PUCK

0 TL
 
Isoacoustics  ISO-PUCK (Çift)

ISO-PUCK izolasyon,stüdyo monitörleri, gitar / bas amfileri, sublar ve çok daha fazlası için sesnetliği ve açıklığı sağlar. IsoAcoustics ISO-PUCK, stüdyo monitörlerini, gitaramfilerini ve diğer sistemleri yalıtmak için yenilikçi bir yaklaşım sağlar. Bueşsiz tasarım yanal harekete ve salınımlara direnerek yüksek derecede birizolasyon sağlar; bu da daha fazla ses netliği ve odak oluşumunu kolaylaştırır.Pro ekipmanlarınızın ve monitörlerin netliğini ve performansını artırmak içinkullanılabilen en kullanışlı yalıtım aracıdır.
 

ISO-PUCK'ınüst flanşı 'emici kapak' tasarımı alt izolatör destek yüzeyineyapışır. Bütün enerji, ISO-PUCK izolatörlerinin çekirdeğinde yönetilir vebunlar, eksende kalan iken üstün izolasyon ve kontrol sağlamak için dikkatliceayarlanmıştır. Uygulanan toplam ağırlığa bağlı olarak üç veya daha fazlaISO-PUCK kullanılabilir.

Stüdyo Monitörleri
Bu düşük profilli tasarım,ISO-PUCK'ı zemin standları, konsollar, masaüstüne…vb. üzerine yerleştirilmişstüdyo monitörleri için ideal bir çözüm haline getirir. Bu izolatörler, stüdyomonitörlerini destek yüzeyinden ayırarak enerji transferini ve elde edilensızıntı ve renklenmeyi ortadan kaldırır.
 

Taşıyıcı yüzeyden gelen içyansımalar, ses bozukluğunu ortadan kaldırmak ve daha fazla ses netliğisağlamak için tasarlandığından en sağlam çelik stantlar veya ağır granityüzeylere yerleştirilen stüdyo monitörlerinde bile ISO-PUCK'lardan büyük faydasağlanacaktır. Yükseklik veya açı gerekiyorsa lütfen ISO-L8R Serisi izolasyonsehpalarına göz atın.
 

Gitar & Bas Amplifikatörleri
Gitar & bas kombo amp izolasyonu
 

IsoAcoustics ISO-PUCK, gitar ve basamplifikatörleri için gelişmiş izolasyon ve performans sunar. Evde, stüdyodaveya sahnede, ISO-PUCK amplifikatörlerin zeminle temasını keserek daha sıkı basve daha detaylı olağanüstü ses netliği ve açıklık sağlamanıza yardımcı olur.

Stüdyo ve sahne
IsoAcousticsISO-PUCK'lar stüdyoda ve sahnede izolasyonu ve performansı artırmak içinçeşitli yollarla kullanılabilir. Ses netliğini artırmak veya sorunları çözmekiçin ISO-PUCK'lar çok çeşitli kullanım alanlarına sahiptir.
 

 

DJ Ekipmanı
IsoAcoustics ISO-PUCK'lar DJ ekipmanlarıiçin mükemmel bir aksesuardır. Ekipmanları destek yüzeyinden izole etmek vetitreşim ve ısı ile ilgili sorunları azaltmak için pikap ve mikserler altınayerleştirin. Kompakt ve taşınabilir ... onları her yere götürebilirsiniz.
 
 
Boyutları: 6 x 3cm
Üzerine konulabilen maksimum ağırlık: 9 kg - adet başına

 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.