Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000010669

IsoAcoustics ISO-130

0 TL
 
IsoAcoustics ISO-130
3''/4'' Stüdyo monitörleri için İzolasyon Standı (Çift)

• Monitörünüz/hoparlörünüz veya subwoofer’iniz için hangi standın uygun olduğuna emin değilseniz aşağıdaki linki tıklayarak ve adımları izleyerek size uygun standı bulabilirsiniz. Tıklayınız...

Küçükhoparlörler ve stüdyo monitörleri için
ISO serisi, stüdyo monitörleri içintasarlanmış en yeni nesil IsoAcoustics standlarıdır. ISO serisi, popüler ISO-L8Rserisinin güncel sürümüdür ve daha iyi bir performans için daha düşük profil,yeni çerçeve tasarımı ve daha yeni bir izolatör sürümü sunar. ISO-130 izolasyonstandları, ISO serisi içindeki en küçük standlardır. 14 çeşit yükseklik ve eğimsunan ISO-130, monitörlerin yerleşimini optimize etmenize ve tweeter'lerinizikulak seviyesine getirmenize yardımcı olacaktır. IsoAcoustics patentliizolasyon sistemi, destek yüzeyinden üstün izolasyon ve ayrılma sağlar. Standlar,tüm enerjiyi dinleme pozisyonu ile aynı hizada tutmak, daha fazla netlik veodak sağlamak için tasarlanmıştır.

Küçükstüdyo monitörlerin yerleşimini ve performansını optimize etmek için mükemmel…
Hoparlör sehpası tasarımının önemli bir özelliği,dinleyiciye göre konumunu optimize etmek ve destek yüzeyinden ses dalgasıyansımasını ortadan kaldırmak için desteklenen hoparlör muhafazasınınyüksekliğini ve eğim açısını ayarlama kabiliyetidir. Tipik bir Masaüstü Ses Workstation(DAW) yapılandırmasında, dinleyici, çalışma yüzeyinin yaklaşık 20″ üzerindekulak seviyesine sahip monitörlerden 3 ila 4 metre uzağında yer alır. IsoAcousticsstandları kullanılarak monitörlerin optimum konuma yükseltilmesi ve eğilmesi buşekilde sağlanabilir.
 

 
Patentli IsoAcoustics İzolasyon
Heyecanverici destek yüzeyi


İzolatörler, dinleme alanındaki ya dabirleşme odalarındaki rahatsız edici sesleri ortadan kaldırmak için destekyüzeyinde rezonans eden titreşimleri azaltmak için hoparlörün enerjisiniyönetir.
 

 
İçyansımaları azaltma

İç yansımalar, kirlenmeye neden olan hoparlör kabinini geriye yansıtan titreşimlerdir.Kirlenmeler, stereo görüntünün bozulmasına neden olan etkenlerin bir sonucudur.IsoAcoustics izolatörleri, kirlenmeleri önlemek için iç yansımaları azaltır. Sonuç,doğal mekansal sesin geliştirilmiş stereo görüntüsüdür.
 

 
Özellikler
Boyutları: 130mm X 152mm
Kısa: 71mm
Uzun: 210mm
Eğim: 6,5 dereceye kadar
Üzerine konulabilen maksimumağırlık: 9kg

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.