Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000010667

IsoAcoustics ISO-200

0 TL
IsoAcoustics ISO-200 
8''/9'' Stüdyo monitörleri için İzolasyon Standı (Çift)
 
• Monitörünüz/hoparlörünüz veya subwoofer’iniz için hangi standın uygun olduğuna emin değilseniz aşağıdaki linki tıklayarak ve adımları izleyerek size uygun standı bulabilirsiniz. Tıklayınız...
 
Büyük hoparlörler ve stüdyo monitörleri için
ISO-200 izolasyon standı 7,8” (200 mm) genişlik  x 10” (255 mm) derinliğe sahiptir ve 60 lb'ye kadar olan monitörlerde kullanılabilir. ISO serisi, stüdyo monitörleri için tasarlanmış en yeni nesil IsoAcoustics standlarıdır. ISO serisi, popüler ISO-L8R serisinin güncel sürümüdür ve daha iyi bir performans için daha düşük profil, yeni çerçeve tasarımı ve daha yeni bir izolatör sürümü sunar. 

14 çeşit yükseklik ve eğim sunan ISO-200, monitörlerin yerleşimini optimize etmenize ve tweeter'lerınızı kulak seviyesine getirmenize yardımcı olur. IsoAcoustics patentli izolasyon sistemi, destek yüzeyinden üstün izolasyon ve dekuplaj sağlar. Standlar, tüm enerjiyi hoparlör konileri ile aynı hizada tutmak, daha fazla netlik ve odak sağlamak için tasarlanmıştır. 

Büyük stüdyo monitörlerin yerleşimini ve performansını optimize etmek için mükemmel…
Hoparlör sehpası tasarımının önemli bir özelliği, dinleyiciye göre konumunu optimize etmek ve destek yüzeyinden ses dalgası yansımasını ortadan kaldırmak için desteklenen hoparlör muhafazasının yüksekliğini ve eğim açısını ayarlama kabiliyetidir. Tipik bir Masaüstü Ses Workstation (DAW) yapılandırmasında, dinleyici, çalışma yüzeyinin yaklaşık 20″ üzerinde kulak seviyesine sahip monitörlerden 3 ila 4 metre uzağında yer alır. IsoAcoustics standları kullanılarak monitörlerin optimum konuma yükseltilmesi ve eğilmesi bu şekilde sağlanabilir.
 


Patentli IsoAcoustics İzolasyon
Heyecan verici destek yüzeyi

 

İzolatörler, dinleme alanındaki ya da birleşme odalarındaki rahatsız edici sesleri ortadan kaldırmak için destek yüzeyinde rezonans eden titreşimleri azaltmak için hoparlörün enerjisini yönetir. 
 


İç yansımaları azaltma

 

İç yansımalar, kirlenmeye neden olan hoparlör kabinini geriye yansıtan titreşimlerdir. Kirlenmeler, stereo görüntünün bozulmasına neden olan etkenlerin bir sonucudur. IsoAcoustics izolatörleri, kirlenmeleri önlemek için iç yansımaları azaltır. Sonuç, doğal mekansal sesin geliştirilmiş stereo görüntüsüdür.
 


Özellikler
Boyutları: 200mm X 255mm
Kısa: 95mm
Uzun: 215mm
Eğim: 6,5 dereceye kadar
Kısa Kullanımda Üzerine konulabilen maksimum ağırlık: 34kg
Uzun Kullanımda Üzerine konulabilen maksimum ağırlık: 27kg

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.