Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000005406

Yamaha DBR 12 1000 W Peak Aktif Monitör Tipi Hoparlör

Müziğiniz sizi nereye götürürse götürsün DBR serisi hoparlörler, benzersiz bir taşıma rahatlığı ve kullanım kolaylığıyla size güçlü ve yüksek kaliteli bir ses sağlar. Yamaha’ nın sunduğu en taşınabilir ve güçlü hoparlörler olan çok yönlü yapıdaki DBR serisi, profesyonel DSR ve DXR serileri için geliştirilen en son teknoloji ürünü Yamaha DSP, amplifikatör ve hoparlör teknolojilerini kullanarak her çıkışta yüksek çözünürlükte ses sağlar.
Daha Az
%55 İndirim
26.086 TL
57.969 TL

Yamaha DBR 12 1000 W Peak Aktif Monitör Tipi Hoparlör

Kompakt ve Güçlü!

   Müziğiniz sizi nereye götürürse götürsün DBR serisi hoparlörler, benzersiz bir taşıma rahatlığı ve kullanım kolaylığıyla size güçlü ve yüksek kaliteli bir ses sağlar. Yamaha’ nın sunduğu en taşınabilir ve güçlü hoparlörler olan çok yönlü yapıdaki DBR serisi, profesyonel DSR ve DXR serileri için geliştirilen en son teknoloji ürünü Yamaha DSP, amplifikatör ve hoparlör teknolojilerini kullanarak her çıkışta yüksek çözünürlükte ses sağlar. 

Performansınızı Bir Sonraki Seviyeye Taşıyın...

   10, 12 ve 15 inç modellerden oluşan DBR serisi hoparlörler, FOH uygulamaları, sahne içi monitörleme ve çok daha fazlası için optimize edilmiş ve yeni olarak tasarlanmıştır. Ayrıca dayanıklı ve hafif bir kabin içerisine yerleştirilmiştir. DBR serisi hoparlörleri grubunuzun canlı performasında monitör olarak, bir partide DJ performansı için veya bir etkinlikte dinleti amaçlı kullanabilirsiniz. DBR serisi hoparlörler performansınızı bir sonraki seviyeye taşır.

En İyi Performans

   DBR 12 aktif hoparlörler, her çıkış seviyesinde 1000W güç ve olağanüstü ses çözünürlüğü sunar. Mükemmel kompakt boyutu size en iyi performansı vermek için tasarlanmıştır. DBR 12 hoparlörler konser seslendirme, sahne monitörleme, DJ partileri ve aklınıza gelebilecek tüm dinleti uygulamaları için ilk tercihiniz olacaktır.

Yüksek Verimliliğe Sahip 1000W D-Sınıfı Amfiler

DBR’nin hafif, yüksek performanslı D-Sınıfı amfisi dikkat çekici şekilde net ve dinamik özellikler ile sunulan 1000W* güç üretme ve 132 dB’lik bir SPL elde etme kapasitesine sahiptir. *DBR10 modeli 700W’lık bir çıkış seviyesine sahiptir.

Özel olarak Tasarlanmış Transdüser

Güçlü sesli woofer hoparlörler minimum distorsiyonlu iyi tanımlanmış, güçlü baslar verirken 1.4» compression driver (çıplak hoparlör) doğru orta ve yüksek frekans üretir. *DBR10’da 1'' compression driver (çıplak hoparlör) bulunur.

Sağlam, Kolay Taşınabilen Kabin

DBR Serisi hoparlörlerde tüm Yamaha amfili hoparlörler içinde en yüksek taşınabilirlik seviyesi sunan kompakt, hafif ve dayanıklı plastik kabinler bulunur. Parlak çelik ızgara kabinin sağlamlığını güçlendirir ve dahili parçaları korurken yeni tasarlanmış ergonomik saplar kolay taşıma ve sistem kurulumu sağlar.

Kullanımı kolay Cihaz üstü 2-Kanallı Mikser

DBR Serisi hoparlörlerde iki giriş kanalı bulunur. CH1’de ya Mic ya da Line seviyesi giriş sinyalleri için hem XLR hem de TRS Phone kabul eden bir kombo jak bulunur. CH2 iki giriş opsiyonu sunar; XLR ya da TRS Phoe kabul eden bir kombo jak ve CD çalarlardan ya da başka stereo line-seviyesi kaynaklardan giriş için RCA pim jak. Cihazda mevcut mikser CH1 ve CH’’nin sinyalinin miksajını yapmak için CH1+2 MIX’i seçmenizi ya da sadece CH1’den gelen sinyali aktarmanız için CH1 THRU’yu seçmenize izin verir.

Zemin Monitör Hoparlör uygulaması için Akıllı Kasa Tasarımı

DBR Serisi hoparlörlerde zemin monitör hoparlör uygulaması için optimize 50°’lik kama açısı bulunur. Ayrıca DBR12 ve DBR15’in simetrik şekli ister simetrik isterse stereo ses alanlarının kurulumlarında ayna modunda zemin monitor hoparlör sisteminin zahmetsizce konfigürasyonunu mümkün kılar.

Sabit sistemler için Bağlantı Noktaları

DBR hoparlörlerde, opsiyonel hoparlör braketleri ya da standart delikli civatalar ile sabit sistemler ile bağlantıyı mümkün kılan M8 bağlantı vidaları bulunur. * Hoparlör braketleri ve delikli civatalar dahil değildir.

Ürün İsmi: Yamaha DBR 12 1000 W Peak Aktif Monitör Tipi Hoparlör
Girişler: 2x XLR/ TRS, 2x RCA
Çıkışlar: 1x XLR
Frekans Aralığı: 52 Hz - 20 kHz
Entegre EQ: Yok
Entegre Crossover: Yok
Low Cut Filtresi: Var
RMS Gücü: 465W
Peak Gücü: 1000W
Max SPL: 131 dB
Dijital Giriş: Yok
Bas Hoparlör Çapı: 12 inç
Tiz Hoparlör Çapı: 1.4 inç
Kutu İçeriği: Yamaha DBR 12, Power Kablosu, Kullanma Kılavuzu, Garanti Belgesi

Yamaha DBR12 Hakkında En Çok Sorulan Sorular 

 1. DBR12 hoparlörün gücü nedir?
  Cevap: DBR12 hoparlörün maksimum gücü 1000 watt'tır.

 2. Bu hoparlörü ne için kullanabilirim?
  Cevap: DBR12 hoparlör, canlı müzik performansları, DJ setleri, toplantılar, sunumlar ve diğer birçok etkinlik için kullanılabilir.

 3. DBR12 hoparlörler kablosuz olarak bağlanabilir mi?
  Cevap: Hayır, DBR12 hoparlörler kablosuz olarak bağlanamaz. Ancak, XLR, TRS ve RCA gibi kablolu bağlantı seçenekleri mevcuttur.

 4. Bu hoparlörü taşımak kolay mı?
  Cevap: Evet, DBR12 hoparlörler oldukça hafiftir ve taşıması kolaydır. Ayrıca taşıma için bir tutma kolu da bulunmaktadır.

 5. DBR12 hoparlörlerin yeterli bası var mı?
  Cevap: Evet, DBR12 hoparlörlerin bas performansı oldukça iyidir ve yüksek kaliteli baslar üretebilirler.

 6. DBR12 hoparlörler suya dayanıklı mı?
  Cevap: Hayır, DBR12 hoparlörler suya dayanıklı değildir. Su geçirmez değildir ve sıvı temasından kaçınmak gerekir.

 7. Bu hoparlörler stereo kullanım için uygun mu?
  Cevap: Evet, DBR12 hoparlörler stereo kullanım için tasarlanmıştır ve çift hoparlör kullanarak yüksek kaliteli stereo ses deneyimi sunabilir.

 8. DBR12 hoparlörler kablosuz mikrofonlarla uyumlu mu?
  Cevap: Hayır, DBR12 hoparlörler kablosuz mikrofonlarla doğrudan uyumlu değildir, ancak uygun bir mikser kullanarak bağlayabilirsiniz.

 9. Bu hoparlörlerin frekans aralığı nedir?
  Cevap: DBR12 hoparlörlerin frekans aralığı 52Hz - 20kHz'dir.

 10. DBR12 hoparlörler diğer hoparlörlerle uyumlu mu?
  Cevap: Evet, DBR12 hoparlörler, diğer hoparlörlerle uyumlu olabilen birçok bağlantı seçeneği sunar ve bu nedenle diğer hoparlörlerle kolayca kullanılabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.