Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000005287

Shure BLX1288E/SM31 Kablosuz İkili EL ve Headset Mikrofonu

0 TL

 

Shure BLX1288E-SM31 İkili Kablosuz Sistem. BLX1288 / SM31 ikili Kablosuz Sistem BLX kablosuz sistemler ailesinin bir parçasıdır. Shure BLX Kablosuz Sistemler basit kurulum ve kutudan çıktığı efsanevi ses performansı için sezgisel bir arayüz ile profesyonel kalitede ses birleştirir. Hassas yapılı ve çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttur. Bileşenler BLX1 çevirici, BLX88 çift kanal alıcı, SM31 Telsiz Kafa Mikrofonu, BLX2-SM58 El Telsiz Mikrofon Vericisi Müzik mekanları, canlı performanslar, eğlence alanları, kültür merkezleri, okullar, ibadethaneler v.s. için ideal bir cihazdır.

BLX1 Bel tipi verici;

Hızlı ve kolay alıcı, frekans eşleştirme Shure Yaka, kulaklık, kulaklık seti ve enstrüman mikrofonları ve gitar kabloları ile kullanılmak üzere TQG bağlantısı yapabilir Kolayca erişilebilir Açma / Kapama düğmesi bulunmaktadır.

BlX88 Çift Kanal alıcı ;

Dayanıklı BLX88 basit kurulum, sezgisel kontrolleri ve mikroişlemci kontrollü dahili anten çeşitlilik sunuyor. Tek dokunuşla QuickScan frekans seçimi hızla müdahale durumunda en açık frekansını bulur. BLX Telsiz Sistemleri ile kullanım içindir.

SM31 Telsiz Kafa Mikrofonu ;

Fitness ve aerobik eğitmenleri için yapılmış kullanılmak üzere kablosuz sistemler için kardioid kapasitif mikrofon kulaklık idealdir. Esnek, rahat ve ergonomik tasarımı ile kullanan kişiye esneklik sağlar. BLX ve GLX-D kablosuz wirless sistemler ile kullanılır.

BLX2/SM58 El Telsiz Mikrofon Vericisi ;

BLX Kablosuz sistemlerinde kullanılır. 91 metre çalışma mesafesi bulunmaktadır. 524 - 865 MHz çalışma aralığına sahiptir. Entegre Shure SM58 mikrofon kapsülüne sahiptir. Hafif ve sağlam yapıdadır. Sistemin düzgün çalışmasını sağlamak için kendi frekans bantlarını eşleştiriniz. 2 adet AA pille 14 saate kadar çalışır.

Shure BLX1288E-SM31 İkili Kablosuz Sistem'ini internet satış sitemizden satın alabilirsiniz.

Marka ve Model:Shure BLX1288E-SM31 İkili Kablosuz Sistem
Çalışma Mesafesi:91
Anten Tipi:Entegre Anten
Frekans Bandı:UHF
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.