Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000009674

Sennheiser SK 2000-AW Programlanabilir Kablosuz Kafa ve Yaka Mikrofonu Vericisi

0 TL
Sennheiser SK 2000-AW Programlanabilir Kablosuz Kafa ve Yaka Mikrofonu Vericisi

Sennheiser SK 2000-AW Programlanabilir Kablosuz Kafa ve Yaka Mikrofonu Vericisi, uygun fiyat kaliteli hizmet ve güvenli alışveriş imkanı ile eniyises.com' da!


Hafif, sağlam gövde paketi vericisi, bas gitar için optimize edilmiş AF frekans yanıtı, 6 x 64 adede kadar kullanıcı tarafından programlanabilen kanal... Tek bir düğmeye basarak kolay alıcı-verici senkronizasyonu ve tamamen metal gövdeye sahip Sennheiser SK 2000-AW Programlanabilir Kablosuz Kafa ve Yaka Mikrofonu Vericisi en uygun fiyata kaliteli hizmet ve güvenli alışveriş imkanıyla eniyises.com ' da! Bu hafif ancak son derece sağlam gövde paketi vericisi hem müzisyen hem de izleyici için bir keyiftir. 25 ila 20.000 Hz'lik bir AF frekans tepkisi ile, zengin temellere sahip bir bas gitarın sesini bile iletmekte olan Sennheiser SK 2000-AW Programlanabilir Kablosuz Kafa ve Yaka Mikrofonu Vericisini eniyises.com internet adresi üzerinden sipariş edebilirsiniz. Üç RF çıkış gücü (ABD versiyonunda dört), frekans aralığı başına daha uzun iletim aralıkları veya daha fazla kanal sağlar. SK 2000'in şarj edilebilir pilleri (isteğe bağlı) harici şarj kontakları kullanılarak doğrudan ünitede şarj edilebilir.

Temel Özellikler

 

*Sağlam tamamen metal gövde*75 MHz'e kadar anahtarlama bant genişliği*64 adede kadar uyumlu önayarlı 20 sabit frekans bankası*Her biri 64'e kadar ayarlanabilir kanala sahip 6 banka*25 kHz'lik adımlarla frekans ayarı*Parazitsiz kullanım için pilot ton susturucusu*Vericideki BA 2015 pilini şarj etmek için harici şarj kontakları*Vericide arkadan aydınlatmalı ekran (tuşa basarak etkinleştirme)*Düğmelere yanlışlıkla basılmasını önlemek için otomatik kilitleme özelliği*Vericinin sesini kısmak için ses ve RF MUTE özelliği*Hemen hemen her kullanım için geniş aksesuar yelpazesi*Bas gitarlardan optimum iletim için bas aralığında gelişmiş ses frekansı yanıtı*60 dB'nin üzerindeki giriş hassasiyeti 3 dB adımlarla ayarlanabilir*Vericiler alıcı menüsünden yapılandırılabilir*Kızılötesi arayüzü kullanarak alıcı ile senkronize edilebilir*Hemen hemen her kullanım için geniş aksesuar yelpazesi
*Frekans aralığı: 516 - 558 MHz
*Ağırlık: 160 g

 

*Boyutlar: 82 x 64 x 24 mm

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.