Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000009665

Sennheiser ME 3-II Kardioid Kablosuz Head-Set Mikrofon

%30 İndirim
7.346 TL
10.494 TL

Sennheiser ME 3-II Kablosuz Sistemler için Headset Kafa Mikrofonu

 


ME 3  Kondanser tipi kapsülü ve Kardioid ses yönü açısı ile 80 Hz ila 18.000 Hz arası frekanslara hızlı ve dengeli bir şekilde tepki verebilen, Vidalanabilir  3,5mm TRS  (1/8″) konnektörlü,  düşük mikrofon ağız mesafesi ile dar ses algılama etkili ve düşük ses kazanclı  (1,6mV/Pa)   ense tipi bir kafa (HeadMike) mikrofonudur. Sağlam, hafif ve  düşük gövde gürültüsü ile   Sunu, reportraj ve sahne/performans  uygulamalarında kullanılabilir. Mikrofonun azami Ses basıncı  150 dB/SPL  olduğundan yüksek basınçlı performans etkinliklerinde ses sanatçılarının kullanımına uygundur. Ses verimi doğal ve canlı olan kapsül  1996 yılından beri  kendisini ispatlamış ve artık klasikleşmiş bir yaka mikrofonudur.

ME 3 geniş ses algılama açısı (kardioid) ile ortam sesinin de kayda alınmasının sakıncalı olduğu, aşırı gürültülü mekanlarda ve monolog çekimlerinde olduğu kadar, konuşmacının kafa hareketlerinin çok fazla ve dinamik olduğu sahnelerde dengeli ve güçlü bir ses verimi alınması açısından tercih edilebilir. Ayrıca Akustik Feeback problemi olan PA destekli mekanlarda çözüm getirici bir mikrofondur.

160 cm lık uzunluğunda 3,5mm TRS tipi konnektörlü kablosu, tel ızgara örgülü  entegre rüzgar başlığı ( dahili tükürük koruması ) ve (kardioid) karakteristikteki ME 3 model kafa mikrofonu  ew G3, ew G4, ew D1, AVX, XSW-1, XSW-2 ve XSW-Digital ( ve eski FreePort, XSW, ew, ew G2 ) serisi SK model kodlu bel tipi vericiler ile tam uyumludur.

Opsiyonel olarak ME 3 ‘ü kablolu olarak kullanmak isteyen kullanıcılar MZA 900 P model Phantom 48 Volt (P48) uyumlu adaptörü ilaveten temin edilebilirler.

 

Temel özellikleri:

• Dayanıklı hafif plastik alaşımlı gövde.
• Tüm 3,5mm TRS girişi SK vericiler ile uyumlu.
• Ayarlanabilir ense kayışı.

 

Kutuda ne var ?

• 1 x ME 3, Kardioid kapsüllü kafa mikrofonu.
• 1 x MZW  3, Sünger rüzgar başlığı. (543654)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.