Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000016153

RCF ART 945-A 2100 Watt 15 İnç Aktif Kabin Hoparlör

%55 İndirim
88.898 TL
197.551 TL

RCF ART 945-A 2100 Watt 15 İnç Aktif Kabin Hoparlör

Hareket Eden Güç…

   RCF ART 945-A sınıfındaki en güçlü amplifikatöre sahiptir. Dönüştürücü tasarımındaki iyileştirmeleri 945-A’ yı daha güçlü kılar. Bu nedenle amplifikatör evrimi 2100W güç ile 2 kanallı olarak ART 9 serisinde evrilmiştir. ART 9 serisi amplifikatörler önceki serilere göre % 50 daha güçlüdür. Ultra hızlı atak ve çok düşük ısı kaybı ile son derece yüksek ses basınç seviyelerini yönetebilir. ART 9 serisi ayrıca enerji açısından da çok verimlidir bu nedenle herhangi bir soğutma fanına gerek yoktur.

M-BRACE: Yeni Bir Dolap Tasarımı

   ART 9 kabinindeki profesyonel görünümü, canlı etkinlikler veya kurulu uygulamalar için idealdir. Şık kabin, tamamen yeni bir yapı konseptine sahip özel bir polipropilen kompozit malzeme kullanır. Çelik ızgara kapağına sahiptir. Amaca yönelik tasarlanmış M-brace kabinin ve amplifikatörün dört iç tarafını birbirine bağlayarak maksimum ses ayarlarında bile artırılmış akustik sönümleme ile tamamen hareketsiz bir gövde için herhangi bir deformasyonu önler.

Bass Motion Kontrolü

   Gelişmiş performansa sahip genişletilmiş bir bas ararken, RCF Mühendisleri yüksek geçişli bi filter için en iyi çözümü buldular. Yeni gelişmiş woofer yönetimi özelliği olan BMC (bas hareket kontrolü) ile daha doğrusal ve daha iyi ses bütünlüğü sağlanır. BMC yöntemi yüksek zorlamaları sınırlayan bir algoritma ile çalışır. FirPhase teknolojisiyle birlikte ART 9 serisi, şimdiye kadarki en iyi DSP ses performansına sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.