Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000016149

RCF ART 912-A 2100 Watt 12 inç Aktif Kabin Hoparlör

%60 İndirim
35.334 TL
88.335 TL

RCF ART 912-A 2100 Watt 12 İnç Aktif Kabin Hoparlör

Hareket Eden Güç…

   RCF ART 912-A sınıfındaki en güçlü amplifikatöre sahiptir. Dönüştürücü tasarımındaki iyileştirmeleri 912-A’ yı daha güçlü kılar. Bu nedenle amplifikatör evrimi 2100W güç ile 2 kanallı olarak ART 9 serisinde evrilmiştir. ART 9 serisi amplifikatörler önceki serilere göre % 50 daha güçlüdür. Ultra hızlı atak ve çok düşük ısı kaybı ile son derece yüksek ses basınç seviyelerini yönetebilir. ART 9 serisi ayrıca enerji açısından da çok verimlidir bu nedenle herhangi bir soğutma fanına gerek yoktur.

M-BRACE: Yeni Bir Dolap Tasarımı

   ART 9 kabinindeki profesyonel görünümü, canlı etkinlikler veya kurulu uygulamalar için idealdir. Şık kabin, tamamen yeni bir yapı konseptine sahip özel bir polipropilen kompozit malzeme kullanır. Çelik ızgara kapağına sahiptir. Amaca yönelik tasarlanmış M-brace kabinin ve amplifikatörün dört iç tarafını birbirine bağlayarak maksimum ses ayarlarında bile artırılmış akustik sönümleme ile tamamen hareketsiz bir gövde için herhangi bir deformasyonu önler.

Bass Motion Kontrolü

   Gelişmiş performansa sahip genişletilmiş bir bas ararken, RCF Mühendisleri yüksek geçişli bi filter için en iyi çözümü buldular. Yeni gelişmiş woofer yönetimi özelliği olan BMC (bas hareket kontrolü) ile daha doğrusal ve daha iyi ses bütünlüğü sağlanır. BMC yöntemi yüksek zorlamaları sınırlayan bir algoritma ile çalışır. FirPhase teknolojisiyle birlikte ART 9 serisi, şimdiye kadarki en iyi DSP ses performansına sahiptir.

Teknik Özellikler 

Girişler: 1x XLR/ TRS 1/4
Çıkışlar: 1x XLR
Frekans Aralığı: 50 Hz - 20 kHz
Entegre EQ: Bass Boost
Entegre Crossover: Yok
Low Cut Filtresi: Yok
RMS Gücü: 1050W
Peak Gücü: 2100W
Max SPL: 130 dB
Dijital Giriş: Yok
Bas Hoparlör Çapı: 12 inç
Mid Hoparlör Çapı: -
Tiz Hoparlör Çapı: 1 inç
Kutu İçeriği: RCF ART 912-A, Power Kablosu, Kullanma Kılavuzu, Garanti Belgesi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.