Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000009566

RCF ART 715-A MK4 15 inç 1400W Aktif Monitör Tipi Hoparlör

RCF ART 715-A MK4, yüksek performansı ve net ses kalitesi ile etkileyici bir aktif hoparlördür. 15 inçlik woofer ve 1 inçlik yüksek frekans sürücüsü sayesinde mükemmel bir ses deneyimi sunar. Ayrıca, hoparlörün tasarımı, taşıma kolaylığı ve kurulumu da oldukça kullanıcı dostudur. Bu hoparlör, canlı müzik performansları, DJ performansları ve diğer etkinlikler için ideal bir seçimdir.
Daha Az
%55 İndirim
31.999 TL
71.110 TL

ART-745-A-MK4-close-up.jpeg (100 KB)

RCF ART 715-A MK4 15" 1400W Aktif Monitör Tipi HoparlörBenzersiz Güç, Eşsiz Kalite
ART 715-A MK4, aktif kabin hoparlörler kategorisinde gerçekten eşsiz bir yere sahiptir. Özel olarak tasarlanmış bass ve yüksek güçlü ses bobinine sahip profesyonel tiz sürücüsü, benzersiz ses netliği ve sabit ses kapsama alanı sunar.

15” woofer, son derece doğrusal tepki ve hassas düşük frekans kontrolü sağlar. Dönüştürücüler ise en gelişmiş montaj teknolojieri kullanılarak üretilmiştir.

Güven Veren Mühendislik…
ART 715-A MK4’ ün içine entegre iki kanallı amplifikatör 1400W maximum güç verir ve çaprazlama, eşitleme, faz kontrolü, yumuşak sınırlama ve güç korumasına özen gösteren bir DSP kart tarafından kontrol edilir.

Doğrusallıkta Yeni Perspektif, ‘FİRPHASE’ Teknolojisi
RCF Hoparlörler, dinleyiciye şeffaf ses, mutlak netlik ve mükemmel stereo genişlik sunmak için tasarlanan tescilli ve gelişmiş bir ‘FİR’ filtreleme teknolojisine sahiptir.

Özel FİRPHASE filtreleri, faz bozulmaları olmadan tüm dinleyiciler için tutarlı bir ses dağılımı sunarken, sisteme minimum gecikme sağlamaktadır.

Üstün Dönüştürücüler
Wooferlar ve tiz sürücüleri, RCF’ in teknolojilerinden ve son derece yüksek standartlara ulaşmaya adanmış zengin mesleki bilgi ve deneyimden yararlanarak hassas bir şekilde üretilmiştir.

‘Class D’ Amplifikatörler
RCF’ in ‘Class D’ güç amplifikatörü teknolojisi, yüksek verim isteyen büyük bir performansı hafif bir çözüme dönüştürür. ART 7 serisi amplifikatörler, ultra hızlı tepki ve etkileyici netlikte ses performansı sunar.

Amplifikatör katı, eşsiz netlikte ve güçte bir ses üretiminin yanı sıra, fansız ısı dağılımına olanak sağlayan sağlam bir mekanik alüminyum yapıya sahiptir.

Tüm ART 7 serisi amplifikatörler maximum çıkış gücü ve minimum taşıma ağırlığı için SMPS güç kaynağı sunar.

Sanatı Size Getiren Tasarım: ‘RED DOT’ tarafından onaylandı…

RCF ART 7 serisi, ürün tasarımı kategorisinde prestijli ve uluslararası RED DOT tasarım ödülünü kazanmıştır.

RED DOT tasarım ödülünü almak, profesyonellerin ve gelecek vaad eden yeteneklerin mükemmel tasarım başarılarının kanıtıdır ve bir kalite mührü simgesidir.

HD-ampli.jpeg (83 KB)

Teknik Özellikler

Girişler: 1x XLR
Çıkışlar: 1x XLR/ TRS 1/4
Frekans Aralığı: 45 Hz - 20 kHz
Entegre EQ: Bass Boost
Entegre Crossover: Yok
Low Cut Filtresi: Yok
RMS Gücü: 700W
Peak Gücü: 1400W
Max SPL: 130 dB
Dijital Giriş: Yok
Bas Hoparlör Çapı: 15 inç
Tiz Hoparlör Çapı: 1.75 inç
Kutu İçeriği: RCF ART 715-A MK4, Power Kablosu, Kullanma Kılavuzu, Garanti Belgesi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.