Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000009570

RCF ART 315-A MK4 15 inç Aktif Monitör Tipi Hoparlör

%55 İndirim
34.134 TL
75.853 TL

RCF ART 315-A MK4 15' 800W Aktif Monitör Tipi Hoparlör

Olağanüstü Ses Kalitesi 

   Aktif hoparlörler, canlı performans sahnelerinde, kulüplerde ve müzik ihtiyacı olan tüm mekanlarda kullanılan en yaygın hoparlör çeşitleridir.

   ART 315-A MK4, olağanüstü bass cevabı ve hassas yüksek frekans üretimi ile en ideal hoparlördür.

Doğrusallıkta Yeni Perspektif, ‘FİRPHASE’ Teknolojisi

   RCF Hoparlörler, dinleyiciye şeffaf ses, mutlak netlik ve mükemmel stereo genişlik sunmak için tasarlanan tescilli ve gelişmiş bir ‘FİR’ filtreleme teknolojisine sahiptir.

   Özel FİRPHASE filtreleri, faz bozulmaları olmadan tüm dinleyiciler için tutarlı bir ses dağılımı sunarken, sisteme minimum gecikme sağlamaktadır.

Üstün Dönüştürücüler

   Wooferlar ve tiz sürücüleri, RCF’ in teknolojilerinden ve son derece yüksek standartlara ulaşmaya adanmış zengin mesleki bilgi ve deneyimden yararlanarak hassas bir şekilde üretilmiştir.

‘Class D’ Amplifikatörler

   RCF’ in ‘Class D’ güç amplifikatörü teknolojisi, yüksek verim isteyen büyük bir performansı hafif bir çözüme dönüştürür. ART 3 serisi amplifikatörler, ultra hızlı tepki ve etkileyici netlikte ses performansı sunar.

   Amplifikatör katı, eşsiz netlikte ve güçte bir ses üretiminin yanı sıra, fansız ısı dağılımına olanak sağlayan sağlam bir mekanik alüminyum yapıya sahiptir. 

   Tüm ART 3 serisi amplifikatörler maximum çıkış gücü ve minimum taşıma ağırlığı için SMPS güç kaynağı sunar.

Sahne Ortağınız

   Alabileceğiniz herhangi bir ART serisi hoparlör modeli, standart olarak veya sahne monitörü olarak kullanılabilir.

   ART 3 serisi hoparlörler müzisyenlerin monitörlenmesi için idealdir. Kabinler, maksimum hacim ayarlarında bile titreşimleri azaltmak için tasarlanmış özel bir polipropilen kompozit malzeme üzerine kalıplandırılmıştır. 

   Kalıplamadan son dokuya kadar ART 3, yoğun kullanım için maksimum güvenirlilik ve güç sunmaktadır. ART 315-A MK4, daha fazla taşınabilirlik için bir üst tutamak ve iki yan tutamak ile donatılmıştır.

Sanatı Size Getiren Tasarım

   ART 315-A MK4’ ün üzerindeki veya her iki yanındaki tutamaklar sayesinde sağlam, ergonomik ve pratik bir taşıma imkanı vardır. Hoparlörün tabanı bir standa veya bir subwoofer direğine monte edilebilmek için çelik bir kutup soketi içerir. Kabinin arka bölümü ise bir zemin monitörü olarak kullanılması amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca iç takviye kabinin deformasyonunu önlemektedir.

Teknik Özellikler

Girişler: 1x XLR
Çıkışlar: 1x XLR/ TRS 1/4
Frekans Aralığı: 45 Hz - 20 kHz
Entegre EQ: Bass Boost
Entegre Crossover: Yok
Low Cut Filtresi: Yok
RMS Gücü: 400W
Peak Gücü: 800W
Max SPL: 129 dB
Dijital Giriş: Yok
Bas Hoparlör Çapı: 15 inç
Tiz Hoparlör Çapı: 1.5 inç
Kutu İçeriği: RCF ART 315-A MK4, Power Kablosu, Kullanma Kılavuzu, Garanti Belgesi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.