Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 77

AKG K72 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı

0 TL

AKG K72 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı

Profesyonel Sürücüler

   AKG K72 kulaklıklar geniş frekans tepkisine ihtiyaç duyan davul, bas gitar gibi enstrümanlar için oldukça hassas bir yanıta sahiptir. Alt frekanslardaki bu eşsiz tepkisi kullanıcılar arasında popüler bir kulaklık olmasını sağlamıştır.

   K72 kulaklıklar hassas alt frekans tepkisi yanı sıra dengelenmiş yüksek frekans tepkisi sayesinde vokal, gitar ve akustik enstrümanlarda oldukça iyi bir performans sunar. 40 mm sürücüler, güçlü bir ses yanıtı için yüksek hassasiyet ve her ayrıntıyı ortaya çıkartan genişletilmiş bir frekans tepkisi sunar.

   AKG K72 kulaklıklar profesyonel stüdyo donanımlarından, taşınabilir müzik çalarlara kadar çok çeşitli oynatma cihazlarıyla uyumlu olabilmesi adına düşük empedansa sahiptir.

‘Closed Back’ Tasarım

   AKG K72 kulaklıkların closed back tasarımı, ses sızıntısını ortadan kaldırır ve sesi yalnızca kulaklarınıza iletir. Bu tasarım ayrıca sesin kulaklık dışına çıkmasını da önleyerek tam bir izolasyon sağlar. Bu sayede stüdyoda diğer mikrofonlara ses sızıntısıda olmaz ve daha temiz ses kayıtları alırsınız.

Herkese Uyan Stil ve Konfor

   Mükemmel bir mikse ulaşmak bazen aynı parçayı saatlerce dinlemeyi gerektirir ki bu noktada konfor gerçekten önemlidir. Her kafa yapısına uyumlu benzersiz kafa bandına sahip olan K72, aynı zamanda oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Nefes alabilen hafif kulak pedleri, kulaklarınıza baskı yapmak yerine kulaklarınızı çevreler ve tek taraflı olan kablo uzantısı size hareket özgürlüğü verir. Özetlemek gerekirse bu yüksek performanslı kulaklıklar size en doğru sesi verirken aynı anda kendinizi rahat hissetmenizi sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.