Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000010739

Neo Created by OYAIDE Elec. d+ Type-C Class B / 1.0 mt

0 TL
Neo Created by OYAIDE Elec. d+ Type-C Class B / 1.0 mt
DJ ve prodüktörler için yüksek kalite Type-C USB-B kablo
 
Artık USB adaptöre gerek yok
DJ'ler, DTM'ler vb.İçin klasik yüksek kalite! Uzun zamandır beklenen USB Tip-A'nın USB Tip-C terminal özelliklerinin USB kablosu! USB Type-C terminalinden dönüştürüyor veya kullanıyorsanız, lütfen yeni bir tane satın alın!

Oyaide Electric'in profesyonel markası NEO tarafından geliştirilen d + serisinden, dünyanın dört bir yanından hevesle beklenen Type-C bağlantı kablosu piyasaya sürüldü. DJ'ler ve DTM'ler için standart olan Mac Book Pro'da bir USB Type-C konektörü vardır ve birçok DJ, d + USB kabloları kullanırken Type-C dönüşümünü kullanmaya zorlanmıştır. 'D + USB Type-C” stresi azaltır ve akıllı ve yüksek kaliteli C Tipi bağlantı gerçekleştirir.

D + ses kalitesini korurken
• C Tipi konektör çok kompakttır. Ancak, kullanılan kablo gereksiz yere küçültülürse, TOP DJ tatmin edilemez.
• 'D +” serisinin C tipi USB düzenlemesinde en büyük boyutu korur. İnce ama geniş bir aralıkta ses vaat eder.
• Bir bakışta 'd +” olarak tanınabilen tasarımı devralan düz kablo ve konektör, konektör değişse bile 'd +” olarak kalan kalitedeki bir = sembolüdür.
• Kompakt ve kullanışlı C Tipi konektör. Dayanıklılık önemlidir, çünkü küçük ve taşınabilirdir.

Dünya standartlarında kalite kontrolü
• 'D + USB Type-C classB” sıkı kalite kontrolü altında üretilmiştir ve sadece katı testleri geçmiş olanlar gönderilir.
• Ekleme / ekstraksiyon dayanıklılığı, esnek dayanıklılık ve yük dayanıklılığı gibi gerçek kullanım koşulları altındaki testlere ek olarak, karakteristik empedans testleri olan TDR (zaman alanı reflektometri) testleri, sadece düşük sıcaklıklı bir ortama 48 saat veya daha uzun süre kurulan ve %80 veya daha fazla nem ve ultraviyole ışınlama testinin yanı sıra kablo durumu ve elektriksel özellikler testinden geçtikten sonra tüm testleri geçen ürünler ticarileştirilmiştir. 

DJ, LIVE, STUDIO
• 'd +' kulüplerde ve festivallerde görülebilen bir DJ aracı imajına sahiptir. Bu, donanım alanında DJ aracı olarak kablo kullanan bir ürün olan 'd +” nın vazgeçilmez bir değerlendirmesidir.
• C Tipi konektörlerin 'd +” serisine eklenmesiyle, yalnızca DJ'lerden ve müzik prodüksiyonlarından değil, aynı zamanda iPad Pro'dan ve C Tipi konektörlerle donatılmış akıllı telefonlardan da yüksek kaliteli ses elde etmek mümkün hale geldi.
• DJ'lerin keyfini çıkaracakları ev oturma odasına yayıldıkça ve müzik kaynağı PC'lere, tabletlere ve akıllı telefonlara geçtikçe, 'd + USB Type-C” müzik hayatınızı renklendirecek olan haline gelecektir.

Teknik Özellikler
 Kablo: USB2.0 (HI-SPEED)
 İletken: Yüksek saflıkta gümüş kaplama OFC
 İletken boyutu: 23AWG / 30AWG
 İzolatör: Polipropilen / polietilen
 Kalkan: %90 örgülü + alüminyum mylar
 Dış: PVC
 Konektör: Tip -C - Tip-B
 Konektör kaplaması: 24K altın kaplama bakır alaşımı
 MAX hız: 480Mbps

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.