Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000010734

Native Instruments Traktor Kontrol Z1

0 TL
Native Instruments Traktor Kontrol Z1

 
DJ MIXING ARAYÜZÜ
TRAKTOR KONTROL Z1, TRAKTOR DJ VE TRAKTOR PRO 3 için tasarlanmış ultra-kompakt, 2 kanallı mikser, kontrolör ve ses kartıdır.

• TRAKTOR DJ için kolay taşınabilir bir settir.
• Pro-kalitedeki düğmeler, faderlar ve arka ışık ayar düğmeleri
• 24 bit ses kartı üzerine kurulu, 3 bant EQ ve mixer

KÜÇÜK DEV
TRAKTOR KONTROL Z1, TRAKTOR DJ VE TRAKTOR PRO 3 için tasarlanmış ultra-kompakt, 2 kanallı mikser, kontrolör ve ses kartıdır.

Kolay kullanım arayüzü sayesinde şarkılarınızı profesyonel derece hassaslıkla mixlemenizi ve takip etmenizi sağlar. 2 kanal için atanabilir kontrolleri sayesinde, ses , EQ ve efektler üzerinde son derece hassas bir hakimiyete sahip olursunuz. İçinde bulunan ses ara yüzü sayesinde kulüpde çalarken iyi bir sounda sahip olursunuz.

Profesyonel sese ve tam hakimiyete her yere taşınabilir bu ekipmanla sahip olun.

MÜKEMMEL BİRLEŞİM
TRAKTOR DJ ile yerleri titretecek bir DJ seti mi istersiniz? iPad veya iPhone’nunuzu Z1’ e bağlayın ve son derece hassas kontrole sahip 2-deck’li bir DJ setup'ına sahip olun.  Çalarken sıradaki şarkınızı kulaklığınızda hazırlayın. Profesyonel faderlarla, düğmelerle ve EQ ile şarkınızı mixleyin. One sweep knob sayesinde filtre ve efektler uygulayın.
 
Z1 siz çalarken iPad veya iPhone’nunuzu şarj eder. Böylece siz de pil ömrünü dert etmeden setinize devam edebilirsiniz.


KOMPAKT SET 
TRAKTOR KONTROL Z1, TRAKTOR PRO 3 ile mükemmel uyum sağlar. Kolayca bağlayın ve son derece kaliteli ses ile birlikte mix lemeye başlayın. Ayrıca mobil telefonunuzu kolayca ve yaratıcı çözümlerle çok daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. TRAKTOR KONTROL X1 ile efektleri, loopları ve geçişleri kontrol ederken, TRAKTOR KONTROL F1 Remix Deck™ ile yaratıcı mixler oluşturun.

Tarzınız ne olursa olsun TRAKTOR KONTROL Z1 ile setupınızı kurun ve bugüne kadar üretilen en kolay taşınabilir TRAKTOR sistemi sayesinde partilerde boy gösterin.


1 - EQ VE FILTRE BÖLÜMÜ
• TRAKTOR KONTROL Z1 DJ setleriniz üzerinde 3 bant EQ’ ı, atanabilir kontrolleri ve 2 kanal için kullanılan filtre düğmeleri ile tam kontrol sağlar.
• TRAKTOR DJ’i kullanırken Mode düğmesine basılı tutmanız halinde deckler arası, filtreler (düğme mavi renk yanar) ve FX kontrolü (düğme turuncu yanar) arasında geçişi sağlar
• TRAKTOR PRO 3 kullanırken Mode tuşu alçak ve yüksek rezonans filtreleri arası geçişi sağlar.

3 - CUE BÖLÜMÜ
A ve B tuşlarını kullanarak kanallar arası cue’yu belirleyin. Cue Mix tuşu kulaklığınızdaki master output ile cue sinyali arasındaki oranı ayarlar.

2 - FADER BÖLÜMÜ
TRAKTOR KONTROL Z1 linefader ve crossfaderları sayesinde iki deck için de kolayca mix yapmanıza yardımcı olur. Kolay okunabilir göstergeleri sayesinde siz kulübü yıkarken tam hakimiyetinizi asla kaybetmezsiniz.

SETUP ÖRNEKLERİ
TRAKTOR KONTROL X1 ile SETUP

 
Z1 mixlemek, EQ ve filtrelemek için kullanılır. TRAKTOR KONTROL X1 ise iki deck için loopları, cue noktalarını ve efektleri kontrol eder.
 
SETUP WITH REMIX DECKS

 
Z1 mixleme, Track Dck EQ ve filtreleme için kullanılır. TRAKTOR KONTROL X1 iki deck üzerinde deloopları, cue pointleri ve efektleri kontrol eder. TRAKTOR KONTROL F1 Remix Deck™ve ses kontrollerine atanabilir..

iPad için TRAKTOR DJ SETUP


TRAKTOR KONTROL Z1 IPad için olan TRAKTOR DJ için mükemmel bir partnerdir. Saniyeler içinde setupınızı kurup çalmaya başlayabilirsiniz. Z1 iki deck üzerinde de kolayca elle kontrol sağlamanıza yardımcı olur. İçerisindeki ses kartı ise kulaklığınızdan ön-dinleme yapmanızı sağlar.

iPhone & iPad için TRAKTOR DJ SETUP

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Genel:
Sampling rate:96kHz
Converter wordlength:24-bit
Analog output channels:4
USB audio interface:USB 2.0 hi-speed, audio class compliant
Master RCA Çıkışları:
Maximum output level (unbalanced)+12 dBu
Noise floor-89,3 dB a weighted
Dynamic range+102 dB a weighted
THD+N0.005% (@0dB FS/10k)
Frequency response20 Hz-20 KHz, +/- 0.6 dB
Crosstalk-118 dB (1 kHz)
Kulaklık Çıkışı:
Maximum output level+11 dBu into 300 Ohms @ 0 dB FS
Maximum output power2x 25mW
THD+N0.05% at 0 dB FS (300 Ohms load)
Noise floor-94 dBu
Dynamic range101 dB
Frequency response20Hz - 20 kHz, ± 0.6 dB
Crosstalk-62dB (1 kHz)
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
macOS 10.12, 10.13, 10.14 (en son güncelleme), Intel Core i5, 4 GB RAM
Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 sürüm 1803 veya üstü (64 Bit), Intel Core i5 veya eşdeğer CPU, 4 GB RAM

TRAKTOR DJ SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
iPad sürümü: Minimum gereksinimler: iPad mini, iPad 2, iPad (3. nesil) veya daha üstü ve iOS 7.0 veya üstü. Önerilen: iPad 4 ve 500 MB boş depolama / disk alanı.
iPhone sürümü: Minimum gereksinimler: iPhone 4S veya üstü, iPod Touch (5. nesil) veya üstü ve iOS 7.0 veya üstü. Önerilen: iPhone 5 veya iPhone 6 ve 500 MB boş depolama / disk alanı.
 
DESTEKLİ SES FORMATI
• MP3, WAV, AIFF, Ses CD'si, FLAC, Ogg Vorbis, DRM dışı AAC

GENEL
• 1280 x 800 ekran çözünürlüğü, USB 2.0, 1 GB boş disk alanı ile izleyin. TRAKTOR yazılımını indirmek ve etkinleştirmek için internet bağlantısı ve OpenGL 2.1 veya üstünü destekleyen bir grafik kartı gerekir. Kurulduktan ve etkinleştirildikten sonra, tüm ürünler çevrimdışı olarak kullanılabilir.

BOYUTLAR
• 120 mm x 293 mm x 51 mm (WxLxH), 0.65 kg / 1.43 lbs

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.