Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 115

Sennheiser HD 25 PLUS Profesyonel DJ Kulaklığı

%30 İndirim
9.815 TL
14.021 TL

Sennheiser HD 25 PLUS Profesyonel DJ Kulaklığı

‘Closed-back’ Tasarım ve Çok Daha Fazlası…

   Sennheiser HD 25 Plus kulaklıklar düşük ağırlığa sahiptir ve bu sayede sizi uzun saatler kullanıma rağmen sizi yormaz. Ayrıca HD 25 Plus kulaklıklar, tek kulak ile dinleme seçeneği sayesinde mobil kullanımlar için iyi bir tercihtir. Closed-back (kapalı) tasarımı sayesinde tamamen amaca yönelik olarak, arka plan seslerini minimize eden ve maksimum izolasyon sağlayan bir yapıya sahiptir. Bu sayede profesyonel monitörleme kullanımına da uygundur.

Yüksek Seviye, Sağlam Yapı!

   HD 25 Plus kulaklıklar, çok yüksek ses basıncı seviyelerini kaldırabilen son derece sağlam bir yapıya sahiptir. Bu sayede çok gürültülü ortamlarda bile olağanüstü iyi bir performans alırsınız. HD 25 Plus kulaklıklar ‘ENG’, ses güçlendirme, stüdyo monitörleme ve ses ekipmanı testinden başarıyla geçmiştir. Kameramanlar ve DJ’ ler için de ideal olan bu monitörleme kulaklığı, profesyonel ses mühendisleri ve teknisyenlerinin birinci tercihi olmayı başarmıştır.

Dayanıklı ve Portatif

   Sennheiser HD 25 Plus kulaklıklar son derece hafif alüminyum ses bobinleri sayesinde yüksek hassasiyete sahiptir. Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde en yüksek ses basıncı seviyelerinin bile üstesinden gelebilir ve ayrıca hafif yapısıyla uzun saatler süren yoğun iş temponuzda bile sizi yormayacak şekilde tasarlanmıştır. Sağlam, çıkarılabilir tek taraflı kablosu ve tek kulakla dinleme yapabilmeniz için dönebilen kapsülü ile ilk tercihiniz olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.