Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 30

Koss BT540i

0 TL

Koss BT540i w/mic

Kablosuz/Kablolu/Wireless/Bluetooth Kulak Üstü / Over Ear Kulaklık (DJ ve Stüdyo kullanımı içinde uygundur)

Kablosuz kulaklık öncüsü Koss Corporation tarafından tasarlanan ve üretilen en gelişmiş Bluetooth kulaklıktır.

Favori Bluetooth özellikli cihazınızı BT540i'nin son teknoloji Bluetooth® donanımına ve aptX ™ kodek teknolojisi ile entegre yazılıma bağlayın.

Dinleyiciler, arka plan gürültüsünü azaltmak ve sıra dışı çağrı netliği sağlamak için senkronize çalışan dahili çift mikrofonları kullanarak bağlantıda kalabilir. Yerini bulması kolay, yerleşik kontroller dinleyicilerin şarkılar arasında hızlı bir şekilde gezinmelerini, müzik çalma veya duraklatma, ses açma, ses kısma ve gelen aramaları yanıtlamalarını sağlar.

BT540i Kablosuz Bluetooth Kulaklıklar, kişisel dinleme için mükemmel netlikte, güçlü bass ve yumuşak tiz sesler için hassas ayarlı Koss PLX40 Dinamik Elemanlarla donatılmıştır. Birinci sınıf deri ped'ler kulağın etrafındaki boşlukları kapatır ve inanılmaz rahat bir oturşla mükemmel bir sızdırmazlık sağlar.

Dahili lityum iyon pil, tek bir şarjla 12 saatten fazla dinleme süresi sağlar. Çıkarılabilir bir ses kablosu dahil edilmiştir ve pilin bitmesi durumunda bypass olarak kullanılabilir. BT540i düz bir şekilde katlanır ve kolay taşınabilirlik için bir seyahat çantası ile birlikte gelir. Ayrıca hareket halindeyken şarj etmek için bir USB kablosu da bulunur.
 
• Frekans Aralığı: 10-25,000 Hz
• Hassasiyet: 100 dB SPL
• Empedans: 38 Ohms
• Kablo uzunluğu: 4.5ft (137.16 cm) 
 
 

Koss BT540i_1
Koss BT540i_2
Koss BT540i_3
Koss BT540i_4
Koss BT540i_5
Koss BT540i_6T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.