Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000011042

IK Multimedia iRig Keys 2 Pro

0 TL
IK Multimedia iRig Keys 2 Pro
37-Tam Boyutlu Tuşa ve Ses Çıkışına sahip Kompakt Evrensel MIDI Klavye Kontrolör (iPhone/iPad/Android/Mac/PC)
 
İçinden USB-C - mikro-USB kablosu çıkmaz (ayrıca satılır).
 
 
 
iRig Keys 2, her durumda tüm ekipmanlarınızı bağlamanız ve kontrol etmeniz için daha fazla yol sunar. En yeni mobil cihazlar için gelişmiş uyumluluk, tam MIDI giriş ve çıkışı, çoklu güç seçenekleri, stoklanmış bir yazılım paketi ve şık yeni bir görünüm ile bu yeni ve geliştirilmiş denetleyici siz olduğunuzda oynamaya hazırdır.
 

 
iRig Keys 2, tüm cihazlarınıza bağlanan hıza duyarlı tuşlara sahip 37 tuşlu (3 oktav) bir USB / MIDI klavye denetleyicisidir: iPhone, iPad, Android ve Mac / PC ile diğer tüm MIDI uyumlu cihazlar. Ultra kompakt bir boyuta sahip olan bu ürün, serbest bırakmak için mükemmel bir yoldur hareket halindeyken yaratıcılığınızı
 
 

 
Daha fazla kontrol edin
iRig Keys 2, UNO Synth ve diğer analog synthesizerlar, UNO Drum ve diğer drum makineleri ve daha fazlası gibi bağımsız cihazları kontrol edebilmeniz için MIDI giriş ve çıkışını ekler. Bir bilgisayara veya mobil cihaza bağlandığında, tüm ekipmanlarınız için bir MIDI arayüzü görevi görür ve teçhizatınızı tek bir kompakt üniteye dönüştürür.
 
iRig Keys 2'yi bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan, USB güç kaynağınızdan ve hatta USB pil paketlerinden çalıştırabilirsiniz, bu nedenle hareket halindeki donanımlar için mükemmeldir.
 
 
 

 
Duyulmak
Bir daha asla uyumluluk sorunlarından endişe etmeyin. iRig Keys 2, iPhone, iPad ve Mac / PC ile birlikte çalışır, ayrıca en yeni modellerle bile çoğu Android cihazla * uyumludur. Yeni bir kulaklık çıkışı hoparlörleri veya kulaklıkları bağlamanızı sağlar, böylece cihazınızın yerleşik hoparlörlerini asla takmazsınız.
 
İster sessizce pratik yapın ister bir ses sistemi ile bağlayın, iRig Keys 2 size yardımcı olur.
 
Sınırsız potansiyel
En iyisi, iRig Keys 2 iPhone, iPad, Android ve Mac / PC için yüzlerce popüler müzik uygulamasıyla çalışır.
 
Çalmayı öğrenmek, pratik yapmak, bir şarkı oluşturmak, canlı performans sergilemek ve daha fazlasını yapmak isteyin, ilhamınızı artırmak için hiç bitmeyen bir uygulama akışı var.
 
Rahat kontrol
iRig Tuşları 2, modülasyon ve eğim bükme tekerlekleri, ses çıkışı kontrolü, oktav yukarı / aşağı düğmeleri, program yukarı / aşağı düğmeleri, bir set düğmesi, bir ALT düğmesi ve bir veri itme kodlayıcısından bir dizi kullanışlı kontrol içerir.
 
Ayrıca, en sevdiğiniz performans parametrelerine kolay erişim için özel ayarları 4 atanabilir düğmeye programlayabilirsiniz.
 
Düzenleme modu, klavyeyi aktarmanıza, dokunma hassasiyetini özelleştirmenize, MIDI kanalını değiştirmenize, düğme atamalarını özelleştirmenize ve daha pek çok şey yapmanıza olanak tanır.
 

 
Sırada ne var?
iRig Keys 2 taşınabilirlik için tasarlanmıştır, böylece yaptığınız her yere seyahat edebilir. Piyasadaki diğer 37 tuşlu klavyelerden daha küçüktür ve cihazınızı, bir USB duvar şarj cihazını veya USB pil paketini çalıştırır, yani yaratıcılığınızla ilgili bir sınır yoktur. Dışarı çıkın, otel odanızdan ilham alın, sınıfta pratik yapın - müzikal yolculuğunuz sizi nereye götürürse götürsün, iRig Keys 2 sürüş için yanınızda olacak.
 
 
 
 

 
En son yazılım paketi
iRig Keys 2, IK’nın ödüllü Mac / PC ses ve kanal iş istasyonu olan SampleTank 4 SE'yi içeriyor ve kutudan çıkar çıkmaz en son parçaları oluşturmak için 2000'den fazla ses veriyor.
 
Ayrıca iPhone iPad için SampleTank FREE, iPhone, iPad ve Android için iGrand Piano FREE ve Android için iLectric Piano FREE gibi ücretsiz uygulamaların kilidini açar.
 
 
 
Made for iPhone, iPad, iPod
 

 
Ücretsiz uygulama / yazılım dahil
iRig Keys 2 ve iRig Keys 2 Pro aşağıdaki ücretsiz bonus içeriğiyle gelir
 
iPhone / iPad ücretsiz içeriği
iPhone/iPad için SampleTank - Ücretsiz Sesler
ÜCRETSİZ Bonus Sesleri
 
iPhone / iPad için iGrand Piano - Ücretsiz Sesler
ÜCRETSİZ Bonus Sesleri
 
iPad için iLectric Piano - Ücretsiz Sesler
ÜCRETSİZ Bonus Sesleri
 
Cubasis LE
Steinberg Medya Teknolojileri Mobil Müzik Prodüksiyon Uygulaması.
Cubasis LE özellik setinin kilidini ücretsiz olarak açın.
 
Android için ücretsiz içerik
Android için iGrand Piano - Ücretsiz Sesler
ÜCRETSİZ Bonus Sesleri
 
Android için iLectric Piano - Ücretsiz Sesler
ÜCRETSİZ Bonus Sesleri
 
Mac / PC ücretsiz içerik
SampleTank 4 SE
30 GB'den fazla örnek ve 2.000 ses ile ses ve kanal iş istasyonu.
 

 
Özellikleri 
Tuş takımı
• 37 tam boyutlu tuşlar
 
Bağlantılar
• Cihaz Konektörü: mikro-USB
• MIDI Girişi: 2.5mm TRS Krikosu
• MIDI Çıkışı: 2.5mm TRS Jack
• Kulaklık Stereo Çıkışı: 1/8 'TRS Jack
• Harici Pedal Girişi: 1/4 'TRS Jakı
 
Kontroller
• Ses düğmesi
• Octave yukarı / aşağı düğmeleri
• Program yukarı / aşağı düğmeleri
• Kurulum düğmesi
• 1 atanabilir veri push enkoder
• 4 + 4 atanabilir düğme
• Dönüşüm: 16 veya 24 bit D / A
• Örnekleme Hızı: 44.1 kHz, 48 kHz, 88.2 kHz ve 96 kHz
• Güç: Bilgisayar veya mobil cihaz, USB güç kaynağı veya USB pil paketleri ile kullanıldığında USB veri yolu ile çalışır

 

Paket içeriği
• iRig Keys 2 veya iRig Keys 2 Pro klavye (sürüme bağlı olarak)
• Lightning - mikro USB bağlantı kablosu (60cm / 23.6 ')
• USB-A'dan mikro USB'ye bağlantı kablosu (60cm / 23.6 ')
• 2,5 mm TRS erkek MIDI dişi adaptör (10cm / 3.9 ')

 

 
 
 
Boyutlar
• iRig Tuşları 2
• Ebat: 518mm / 20.4 'x 139mm / 5.5' x 40mm / 1.6 '
• Ağırlık: 0.87kg / 30.7oz
 
 
Uyumluluk
iOS Cihazları
• iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Artı, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6'ler, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5'ler, iPhone ile uyumludur 5c, iPhone 5, iPad Pro 10.5 inç, iPad Pro 12.9 inç (2. nesil), iPad Pro 9.7 inç, iPad Pro 12.9 inç (1. nesil), iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Hava, iPad mini 2, iPad mini, iPad (6. nesil), iPad (5. nesil), iPad (4. nesil), iPod touch (5. nesil). iOS 6 veya üstü gereklidir.
 
Ayrıca iPad Pro 11 inç (3. nesil) ve iPad Pro 12.9 inç (3. nesil) ile de uyumludur. USB-C - mikro-USB kablosu (ayrıca satılır) gereklidir.
 
 
Bilgisayarlar
Mac®: macOS® 10.6 veya üstü. Bir adet boş USB portu.
Windows®: Düşük gecikmeli ses için Windows 10 WASAPI'yı tam olarak destekler. Bir adet boş USB portu. (Düşük gecikmeli ses için Windows 7 ve 8'de ASIO4ALL gereklidir. Daha fazla bilgi için buradaki SSS bölümüne bakın.)
 

 

Android Cihazları
• Android 5 veya üstü işletim sistemine sahip Android cihazlarla ve USB dijital ses yetenekleriyle uyumludur. mikro-USB-OTG - mikro-USB kablosu (ayrıca satılır) veya USB-C - mikro-USB kablosu (ayrıca satılır) gereklidir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.