Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 87

AKG K612 PRO Stüdyo Referans Kulaklığı

0 TL

AKG K612 PRO Stüdyo Referans Kulaklığı

Dahiyane...

   AKG K612 Pro, stüdyo miksajı, dinleme ve canlı performans uygulamaları için tasarlanmış profesyonel bir kulak üstü kulaklıktır.

Üstün Konfor

   AKG K612 Pro kulaklıklar mükemmel ses kalitesinin yanı sıra son derece dayanıklı ve rahattır. Özellikle stüdyo ortamında kulaklıkla saatlerce uğraşan miks mühendisleri için konforlu tasarımı sayesinde en çok tercih edilen kulaklık olmayı başarmıştır. Kendi kendini ayarlayan kafa bandı ideal bir oturuş sağlar ve kulak üstü pedleri kulakları güzel bir şekilde sarar.

Tak / Çıkar

   K612 Pro kulaklıklar mini XLR konnektör yuvasıyla beraber gelir. Kutu içeriğinde bulunan 3 metrelik düz kablosu ve 5 metrelik sarmal kablosu sayesinde size kullanım alternatifleri sunmasının yanı sıra kullanıma bağlı kablo deformasyonlarına karşı çıkarılabilir kablo yapısıyla uzun yıllar kullanıma olanak tanır.

Güçlü Çözüm Ortağı!

   AKG K612 Pro kulaklıklar, performans ve kullanım kolaylığından konfor ve güvenirliliğe kadar stüdyo uygulamaları, dinleme ve canlı müzik miksleri için vazgeçilmez bir çözüm ortağıdır.

Kanıtlanmış Efsane

   K612 Pro, üretildiği günden bu yana dünya genelinde kullanım tercihi olarak en üst sıraya çıkmayı başarmıştır. Kullanıcıların deneyimlerine göre flat ve ultra geniş frekans tepkisi, berrak ve net ses yanıtı, üstün konforu ile ses mühendislerinin vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.