Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000009784

Behringer XENYX X1204USB 12 Kanal USB Analog Mikser

%60 İndirim
10.495 TL
26.238 TL

Behringer XENYX X1204USB 12 Kanal USB Analog Mikser

Kolay Kullanım ve Kompakt Tasarım

  X1204USB mikserler, 4 adet yerleşik stüdyo sınıfı XENYX preamplifikatörleri sayesinde zahmetsizce üstün kaliteli ses elde etmenizi sağlar. Ayrıca kullanımı kolay tek tuşlu kompresörleri sayesinde her notada gücü ve duyguyu hissederken en üst düzeyde etki ve netlik için tam dinamik kontrol elde edersiniz.

Entegre 24 Bit FX İşlemci Ünitesi

   Reverb, chorus, flanger, delay, pitch shifter ve multi efektler dahil olmak üzere, 16 adet düzenlenebilir profesyonel düzeyde ön ayara sahip 24 bit ve çift motorlu multi – fx işlemci de X1204USB ile entegre gelmektedir.Bu da X1204USB’ yi canlı performanslarınız için inanılmaz derecede çok yönlü bir mikser haline getirmektedir.

   X1204USB, yalnızca canlı konserleriniz için tasarlanmamıştır, aynı zamanda çarpıcı derecede profesyonel kalitede kayıtlar yapmanız için ihtiyaç duyabileceğiniz son teknoloji araçları içerisinde barındırır. X1204USB, yerleşik USB / ses arabirimi sayesinde bilgisayarınızı eksiksiz ve yüksek performanslı bir ev kayıt stüdyosuna dönüştürür.

Üst Seviye XENYX Preamplifikatörler

   Tüm XENYX serisi mikserlerin ortak bir yönü vardır; harika sese sahip, yüksek dinamik aralıklı XENYX preamplifikatörler. Bu son teknoloji mikrofon preampları, ses teknolojisi evriminde önemli bir adımı temsil eder. Hatta en pahalı bağımsız mikrofon preampları ile karşılaştırıldığında bile yeterli seviyede performans sergilediği görülmektedir.

   XENYX preamplifikatörler, 10 Hz’ in altından 200 kHz’ in üstüne kadar uzanan bir bant genişliği ile şaşırtıcı derecede 130 dB dinamik aralık sunar. Bu olağanüstü XENYX preamplifikatörleri ile donatılmış olan XENYX mikserler, inanılmaz şeffaf ve kristal netliğinde bir performans sunarlar.

‘One - Knob’ Kompresörler

   Profesyonel ses mühendislerine en sevdikleri harici işlemci ekipmanını sorduğunuzda çoğunluğunun tepkisi kompresör olacaktır. Peki ya kompresör nedir? Kompresör, temel olarak ses dengesini sağlamak için bir sinyalin dinamik aralığını sınırlar. Yüksek seslerin seviyesini düşürür ve daha alçak seslerin seviyesini yükseltir. Ancak kompresör uygulamak, bir çok acemi ve hatta orta düzey ses teknisyenlerinin zor bulduğu hassas bir sanattır. ‘One – Knob’ kompresör devresi X1204USB’ nin her kanalında mevcuttur ve giriş seviyesindeki kullanıcılar için bile kullanımı çok kolaydır. Bu tek düğme ile enstrümanlar ve vokaller için mükemmel kompresör miktarını kolayca ayarlayabilir, etkili ve net güçlü miksler oluşturabilirsiniz. Bu tarz bir kompresör işlemi, bu sınıftaki mikserler için gerçekten nadir bulunan bir özelliktir. Ancak XENYX X1204USB mikserde standarttır.

Teknik Özellikler 

Kullanım Tipi: Analog
Giriş Sayısı (Mikrofon): 4x XLR
Giriş Sayısı (Line): 8x TRS 1/4, 2x RCA
Çıkış Sayısı: 2 x XLR, 4 x TRS 1/4, 2 x RCA
Dijital Çıkış: Yok
DCA Groups: 2
VCA Groups: Yok
Dijital Giriş: Yok
Faderlar: 10 Adet 60mm
Motorlu Fader Özelliği Yok
Reverb/Delay: Var
Wordclock: Yok
Equalizer: Var
Compressor: Var
USB Bağlantısı: Var
Stereo Kayıt Özelliği: Var
Kanal Kayıt Özelliği: Yok
DAW Controller Özelliği: Yok
Kulaklık Çıkışı: 1 adet TRS 1/4
Dokunmatik Ekran: Yok
Remote Control: Yok
Dijital Ses Aktarma: Yok
MIDI I/O: Yok
Expansion Card Desteği: Yok
Kutu İçeriği: X1204USB, Power Kablosu, USB Kablosu Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.