Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000009816

Behringer X32 COMPACT 40 Kanal Dijital Mikser

%60 İndirim
103.918 TL
259.794 TL

Behringer X32 COMPACT 40 Kanal Dijital Mikser

Oyunun Yeni Adı…

   Behringer, bir dijital mikserden beklenenleri tamamen yeniden düşünerek oyunu değiştirdi ve yüzbinlerce kullanıcı, sonuçların tadını çıkartıyor. Gelişmiş mühendislik ve titiz tasarım, son derece uygun bir fiyata mükemmel bir performans sunuyor.

Midas, Klark Teknik ve Behringer

   Üç büyük şirket, ortak bir vizyon paylaştı ve profesyoneller için en sağlam, teknik açıdan gelişmiş ses birimlerini tasarladı ve üretti. Efsanevi konsol üreticisi MİDAS, sinyal işleme dehası KLARK TEKNİK ve BEHRİNGER’ in üstün bir değer teklifi sunma becerisinin bir araya gelmesiyle X32 ortaya çıktı.

Kaliteli Preamplar ve Eşsiz Sinyal Devreleri…

   Bu üç büyük şirket arasındaki sinerji X32’ de derinlemesine ilerliyor. Midas tasarımlı efsanevi mikrofon preamplarından Klark Teknik’ in kaya gibi sağlam, ultra düşük gecikmeli ağ teknolojisine ve Behringer’ in tamamen yeniden tasarlanmış işleme algoritmalarına kadar X32, bir dijital mikserin ne olabileceği konusunda çıtayı yükseltiyor. Sıkı tutunun herşey yeni başlıyor!

Gelişmiş İş Akışı ve Çok Kanallı Ağ

   Yeni X32 sürüm 2.0 ürün yazılımının piyasaya sürülmesiyle iş akışını  önemli ölçüde artırdık ve aynı zamanda hoparlörünüzün veya IEM ( kulak içi monitor ) sistemlerinizin toplam bağlantısı ve kontrolü için ‘ akustik entegrasyon ‘ dahil olmak üzere tamamen yeni özellikler ekledik.

Opsiyonlu Expansion Card Esnekliği

   50’ den fazla yerleşik fx plug-in ve tamamen gerçek modellemeye dayanan klasikleşmiş işlemci örnekleri ekledik. X32’ yi yerleşik ULTRANET ve AES50  protokollerine ek olarak USB, ADAT, MADI ve DANTE protokollleriyle de diğer multitrack ses ağlarına da bağlanmak için değiştirilebilir expansion card eklentileri ile beraber sizlere sunduk.

Sezgisel, Yeni ve Doğal…

   Dijital mikserlere alışkın olsanızda olmasanızda X32’ in sezgisel kullanıcı arayüzü sizlere kullanım rahatlığı konforunu yaşatıyor. X32’ nin en son sürümü 2.0 ürün yazılımı ile birlikte 100 bantlı eş zamanlı analyzer, esnek içe / dışa kütüphane aktarma kapasitesi ve daha hızlı FX düzenleme dahil olmak üzere yeni sahne yönetimi özellikleri ve EQ işlevleri ekledik.

25 adet 100mm Motorized Faders

   X32, kullanıcıya mix kontrolü için 25 adet 100mm motorized fader sunar.LCD kontrol ekranı ve TFT ekran ile birlikte çalışan faderlar, size her zaman birden fazla işlev sunar. Ayrıca 100 adet scene seçeneği ile soundcheck’ leriniz X32’ nin hafızasında güvendedir.

‘Channel Strip‘

   X32 channel strip en önemli kanal işleme parametrelerini bir bölüme yerleştirir ve böylece hangi kanalda çalışırsanız çalışın kontroller her zaman aynıdır.

   Bu yüksek verimli düzen Behringer’ in onlarca yıllık konsol tasarımı ve kullanıcılarından gelen taleplerden kaynaklanmaktadır. Optimize edilmiş kontrol aydınlatması, herhangi bir görüş açısından seviyelerin veya durumun net bir şekilde gösterilmesini sağlar.

7' Ana Ekran

   X32’ nin 7 inch. Boyutundaki TFT ekranı, ihtiyacınız olduğunda size ayar parametrelerini gösterir.

   Yüksek kontrastlı performansı ve açık alanda bile rahat görünebilirliği için seçilen TFT ekran, konser ve açık hava festivalleri için idealdir.X32, ekranın altında bulunan ayar potansları ve sağında bulunan fonksiyonel tuşlarla size tam kontrol sunar.

Sends On Fader

   X32, entegre sends on fader özelliği sayesinde bus çıkış yollarınız yani sahne içi kullanacağınız monitörleriniz için inanılmaz rahatlıkta bir kontrol sağlar. İster herhangi bir kanalın hangi bus çıkış yollarına gideceğini ayarlayın, isterseniz bus çıkış yoluna hangi kanalların gideceğini ayarlayın. Seçim ve kontrol sizin elinizde!

DCA Groups

   X32, DCA grup özelliği sayesinde istediğiniz kadar seçebileceğiniz kanal topluluğunu aynı anda kontrol etmenizi sağlar. 8 adet DCA grup, tek bir fader ile birden fazla sinyali elinizin altına getirir.

   DCA kontrolü, ana çıkışınızı etkilerken monitör yollarınızın değişmeden kalmasını sağlar. Sonuç olarak maksimum esneklik sağlayan özelleştirilebilir bir iş istasyonu sizing kontrolünüz için yine size sunulur.

View Function

   X32’ de Gain, EQ gibi parameter kutucuklarının sağ alt köşelerinde görebileceğiniz ‘view’ tuşları bulunmaktadır. Bu tuşlar sayesinde ana ekranda ne görmek istediğinizi seçebilirsiniz.

   Örnek olarak EQ bölümünde işlem yapmak istiyorsanız, EQ parametrelerinin olduğu yerdeki ‘view’ tuşuna basın ve ana ekranda detaylı olarak EQ işlemlerinizi gerçekleştirin.

Assign Section

   X32, size herhangi bir işlev için atanabilir 4 adet potans ve 8 adet buton sunar. Ayrıca bu atanabilir potans ve butonların durumlarını gösteren 4 adet TFT ekran sunar.

   Efekt zamanlamaları veya efekt mix dengelerini seçin. Tamamen atanabilir bu potans ve butonlar size esnek kullanım kolaylığı sunar.

Akustik Entegrasyon

   Dünyanın en iyi hoparlör sistemlerini üretmekle meşgul 40 yaşındaki İngiliz Şirketi TURBOSOUND, mikser ve hoparlör sistemlerini sorunsuz bir şekilde entegre etmek için Behringer ile birlikte çalıştı ve biz buna ‘akustik entegrasyon’ diyoruz.

   X32’ nin ULTRANET veri yolu, ses kanallarını uzaktan ayarlamak için kontrol verileri ile birlikte tek bir Cat5 kabloyla, Turbosound İQ hoparlörler için 16 kanala kadar bozulmamş dijital ses akışı sağlar.

   İQ serisi, X32 ile kolayca uzaktan kontrol edilebilen en popüler hoparlörlerden bazılarının gerçek fiziksel modelleme özelliğine sahiptir.Bu sayede farklı hoparlör modellerine gerçek zamanlı uygulama sağlar.

   Akustik entegrasyon bir sonraki canlı ses devrimidir.

Remote Control

   X32, android ve İOS destekli ‘Mixing Station’ uygulamasıyla miksere uzaktan kontrol imkanı sunar. Bu sayede mikserdeki bütün kontrol parametreleri telefonunuz veya tabletiniz ile elinizin altına gelir. Soundcheckleriniz için en iyi duyum sağladığınız noktada özgürce müdahale imkanını sizlere sunar.

Teknik Özellikler

Kullanım Tipi: Dijital
Giriş Sayısı (Mikrofon): 16x XLR
Giriş Sayısı (Line): 6x TRS 1/4, 2x RCA
Dijital Giriş: AES50
Wordclock: Expansion Card ile opsiyonel
Çıkış Sayısı: 8 x XLR, 6 x TRS 1/4, 2 x RCA
Dijital Çıkış: AES/EBU
DCA Groups: 8
VCA Groups: Yok
Faderlar: 17 Adet 100mm
Motorlu Fader Özelliği Var
Reverb/Delay: Var
Equalizer: Var
Compressor: Var
USB Bağlantısı: Var
Stereo Kayıt Özelliği: Var
Kanal Kayıt Özelliği: Var
DAW Controller Özelliği: Var
Kulaklık Çıkışı: 2 adet TRS 1/4
Dokunmatik Ekran: Yok
Remote Control: Var
Dijital Ses Aktarma: ULTRANET
MIDI I/O: Var
Expansion Card Desteği: ADAT, MADI, DANTE, WSG
Kutu İçeriği: X32 Compact, Power Kablosu, Koruma Kılıfı, Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.