Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 180

Neumann NDH20 Profesyonel Referans Kulaklık

0 TL

Neumann NDH20 Profesyonel Referans Kulaklık

Stüdyo Kalitesinde Monitörleme

   Siz nereye giderseniz gidin Neumann NDH 20 yanınızda! Mükemmel ses izolasyonu, Neumann mühendisleri tarafından ayarlanmış mükemmel ses dengesi ve bir Neumann ürününden bekleyeceğiniz olağanüstü çözünürlükte kapalı bir kulaklık… İşte tam da bu nedenlerle NDH 20, gürültülü ortamlarda bile monitörleme ve miksleme için en ideal kulaklıklardan biridir. Ayrıca hafızalı sünger yapısına sahip kulak pedleri sayesinde uzun saatler süren oğun çalışmalarınızda bile rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz.

Kritik Dinlemeler için Üstün Standart…

   Stüdyoda, evde veya yolda… Nerede olursanız olun NDH 20 yanınızda. Diğer birçok arkası kapalı kulaklık, orta banttaki kötü rezonanları gölgelerken güvenilir miks kararları almayı zorlaştırır. NDH 20 ise, Neumann’ ın beğeni toplayan stüdyo hoparlörlerine benzer, şaşırtıcı derecede ayrıntılı ve iyi dengelenmiş bir ses deneyimi sunar.


   
‘High-Gauss Neodymium’ Mıknatıslar

   Neumann NDH 20, yüksek hassasiyet ve minimum distortion sağlamak amacıyla ‘Gauss Neodymium’ mıknatıslı yeni tasarlanmış sürücüleri (38 mm/ 1,5”) kullanır ve böylece kullanıcının saf ses sinyalini, istenmeyen renklendirmeler olmadan dinleyebilmesini sağlar. Ayrıca ayarlanabilir kafa bandı esnek çelikten, kulaklık kapakları ise hafif yapıda alüminyumdan üretilmiştir. NDH 20 kulaklıklar, kolay taşıma için kulaklık katlanabilir ve birlikte verilen yumuşak bez çantayla rahatlıkla taşınabilir.

Geniş Frekans Tepkisi  
   
   Neumann NDH 20 kulaklıklar, prova/kayıt odasındaki müzisyenler ve mühendisler için monitörleme ve canlı performans uygulamaları gibi yüksek ses yalıtımı gerektiren tüm uygulamalar için uygundur. NDH 20 kulaklıklar ayrıca, sızıntı nedeniyle çevredeki insanları rahatsız etmeden, dış dünyadaki gürültüden arınmış ve kritik dinleme için mükemmel bir seçimdir. 5 Hz – 30 kHz arası geniş frekans yanıtı sayesinde ses bandının alt ve üst uçlarında bile en etkili performansı sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.