Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 97

Pioneer HDJ-S7-W Profesyonel DJ Kulaklığı Beyaz

8.731 TL

Pioneer DJ HDJ-S7-K DJ Kulaklık 


 

 


 

Kutu İçeriği

* HDJ-S7

* 1.2 m Sarmal kablo (genişletilmiş uzunluk 3 m)

* 1,6 m düz kablo

* 6,3 mm stereo fiş adaptörü (dişli tip)

* Taşıma çantası

 


 


ESNEK VE RAHAT IZLEME
Monitör, yüksek kaliteli ses, gelişmiş dayanıklılık ve HDJ-S7 kulaklıkların daha iyi uyumu ile uzun süre rahatlık sağlar. DJ izleme için ideal olan, zengin bas tonlarının daha iyi ayrılmasını ve orta-yüksek frekansların net olarak alınmasını sağlar.

HDJ-S7 model kulaklıklar, saygın uluslararası DJ'lerden gelen girişlerle birlikte tasarlandı. Sonuç olarak, daha küçük kulak üstü kutular, ayarlanabilir bir kafa bandı ve 45 dereceye kadar sabitleyebileceğiniz bir dönüşle esnektirler, bu sayede rahatça takabilirsiniz, hangisini tercih ederseniz edin. Uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır.YÜKSEK KALITELİ SES TASARIMI
Keskin, yüksek çözünürlüklü sesler dinlerken ritmi kaçırmayın. Üstün sol ve sağ kanal ayrımı ve bir bass refleks odası ile profesyonel izleme için idealdir.

UYARLANABILIR TASARIM
Çok sayıda uluslararası DJ'den gelen giriş ile oluşturulmuş, onları nasıl giymeyi tercih ederseniz edin, rahat etsinler. Esnek bir döner ve geliştirilmiş kavrama ile, herhangi bir izleme stiline uyacak şekilde ayarlanabilirler.

                    Teknik Özellikler

Ağırlık (kablo olmadan) : 215 g

Maksimum Giriş Gücü : 2000 mW

Frekans aralığı : 5 - 40000 Hz

Empedans : 48 Ω

         

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.