Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 93

Pioneer HDJ-X7 Profesyonel DJ Kulaklığı

0 TL

Pioneer HDJ-X7 Profesyonel DJ Kulaklığı

Uyum için Tasarlandı…

   HDJ-X7 ile DJ Kabininde veya hareket halindeyken parçalarınızı yüksek seste ve net bir şekilde duyarsınız. Pioneer, djlerden geri bildirim alarak ve birçok farklı dinleme stilini analiz ederek yeni üretilen dj kulaklıklarında daha iyi performans için gerekli tüm özellikleri yine HDJ-X7' ye ekleyerek sizlere daha iyi bir dinleme deneyimi sunar. Önceki profesyonel dj kulaklıklarından miras kalan üst seviye kaliteli ses tasarımı sayesinde yüksek ses seviyelerinde bile distortion’ suz bir dinleme keyfi yaşarsınız.

Mükemmel Esneklik!

   HDJ-X7 kulaklıklar esnek olacak şekilde tasarlanmıştır. Döner kapakçık mekanizmaları ve konforlu baş desteği sayesinde uzun süre kullanımda bile rahat edersiniz. HDJ-X7 kulaklıklar, zorlu koşulların ve ağır kullanımın üstesinden gelebildiğinden taşıma sırasında çarpmalardan endişe etmenize gerek kalmaz. Bu kulaklık ‘ABD Askeri Standart Şok Testi’ nden bile geçmiştir.

Olağanüstü Ses Kalitesi ve Konfor

   HDJ-X7, yeni 40mm sürücüleri ile yüksek ve net ses kalitesini sizlere sunar. Dört çekirdekli bükümlü yapılı kablosu üstün sol ve sağ kanal ayrımı sağlar. Manyetik devre optimize edilir, bu sayede az gürültülü ve ayrıntılı bir ses deneyimi elde edersiniz.

Yenilenmiş Sağlam Tasarım

   Tüm HDX-X kulaklıklar zarif bir görünüme ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Tarzınızı tamamlamak için siyah ve gümüş renklerden birini seçin ve kullanmaya başlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.