Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000009878

Behringer B115MP3 15 inç 1000W Aktif Monitör Tipi Hoparlör

%60 İndirim
21.643 TL
54.108 TL

Behringer - Eurolive B115MP3 1000 Watt 2 Yollu Aktif Telsiz Mikrofon Entegreli Hoparlör

 

Profesyonel Ses Sistemleri içerisinde ön plana çıkan Behringer B115MP3 sizlere doğru sesleri kaliteli bir biçimde duymanız için hizmet verecektir. 

 

Daha fazla güç, daha fazla özellik ve kesinlikle daha uygun - EUROLIVE B115MP3 aktif hoparlör tam BEHRINGER'denbeklediğiniz ürün! Mühendislerimiz gerçekten son teknolojiyi kullanarak 200-Watt Class-D aktif teknoloji'yi , ultra-düşük ses bozulma oranı ve  Mic / Line giriş bölümüne sahip, olağanüstü taşınabilirlik gibi hayal edilebilir özellikleri bir araya getirdiler ve B115MP3 tasarlayıp geliştirdiler.

 

Behringer Mühendisleri Tarafından Geliştirilmiş Olan Behringer B115MP3 Diskolar, Dj Performansları, Canlı Müzik, Barlar Ve Restoranlar Için Doğru Tercih Olacaktır. 

 

Class-D - Dev Güç, Muhteşem Ses

Devrimci D-Sınıfı Amplifikatör Teknolojisimiz Sayesinde, Kullanımı Kolay Ultra-Taşınabilir Ve Hafif Bir Paket Içinde Üstün Güç Ve Inanılmaz Ses Performansını Sizlere Sunmaktayız. Sınıf-D Amplifikasyon Enerji Verimliliğini Sunup Fark Yaratmayı Hedefliyoruz. Daha Az Enerji Kullanıp Ve Çevreyi Koruyan Buinanılmaz Teknoloji, Tasarım Ve Geleneksel Yapısı Ile Tüm Rakiplerinde Ayrılmaktadır.

Dahili MP3 Player

EUROLIVE B115MP3 'In Havalı Özelliklerinden Biri De Dahili MP3 Çalara Sahip Olmasıdır. 8 Tuşlu Kullanıcı Arayüzü Ve Yüksek Kontrastlı, Çok Fonksiyonlu LCD Panel Anında Parçaları Tarar Ve Karıştırıp Etkinleştirir. Tekrarlamak Veya Tek Çalma Modumevcuttur. Yüksek Çözünürlüklü Performans MP3 Çalar Özellikli  EUROLIVE B115MP3 Farklı Isteklere Cevap Vermektedir.

 

Dijital Wireless Ile Kendi Sahneni Yarat!

Behr,Inger ULM Serisi Wireless Miktrofonlar Ile Birebir Uyumluluk Sağlayan B112MP3 Yğksek Kalitede Performas Ve Uyumluluk Sağlayacaktır.

NOT: ULM Mikrofonlar Kutu Içeriğine Dahil Değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.