Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000006856

AKG WMS45 SPORTS SET BD A Spor Kablosuz Headset Mikrofon

0 TL

AKG Perception Wireless 45 Sports Kablosuz Headset Mikrofon Seti

 

Kablosuz Headset Mikrofon Seti

 

 


 

Rahat C544L ve hafif PT 45 Bodypack verici içeren AKG WMS45 Sports Kablosuz Headset Sistemi, eller serbest uygulamaları ile maksimum kullanıcı hareketi sağlar. C544L kafa mikrofonu üstündeki dört nem kalkanı ile siz spor yaparken transformatörlerin terlemesini engeller. C544, C554’ün kaliteli transformatörlerini içerir; takması ve değiştirmesi hızlı ve kolaydır.

Bu sistemde SR45 alıcı, PT45 Bodypack verici, US/UK/EU adaptörlü evrensel güç kaynağı, C544L kafa mikrofonu ve bir adet AA boyutunda pil bulunmaktadır.
 

*30 MHz seçilebilir bant genişliği (yerel frekanslara göre değişim gösterebilir)

*Tek AA boyutunda pille 8 saat kullanım

*Her yapıya uygun, sağlam C544L kafa mikrofonu

*Tüm AKG MicroMics ile uyumlu

*Düşük batarya göstergesi

*Sınıfındaki en küçük ve hafif Bodypack verici

 

                                     AKG.AKGWMS45PerceptionWirelessSportsHeadsetSystem0.jpg (45 KB)


7327203_800.jpg (48 KB)

 

AKG Perception kablosuz kafa mikrofon sistemi 30 MHz’e kadar bant genişliği ile tam bir paket olarak geliyor. Sınıfında tek bir özellik olan düşük akımlı vericileriyle Perception Wireless fiyat bandındaki en kapsamlı sistem haline geliyor.

Perception Wireless, müzisyenler ve giriş seviyesi ses teknisyenleri için tasarlanmış olmasına rağmen her bantta 8 kanal bulunması ile en zor ses sistemlerinin bile üstesinden gelebilir.

Sınıfının en küçüğü PT45 Bodypack verici tek AA pil ile çalışır ve tüm AKG MicroMics ile uyumludur.  SR45 alıcı ünitesi profesyonel XLR, VE 1/4 inch Jack çıkışları ve SMPS özelliği ile çeşitli bir sistem oluşturuyor.

Perception Wireless sistemin en önemli parçası C544 spor kafa mikrofonudur. Kafa mikrofon setleri C555’te kullanılan akustik ve kapsül teknolojileri, profesyonel mini XLR bağlantısı ve sağlam her yapıya uygun bir yapı içeriyor. Aynı zamanda AKG, bu ürüne rüzgâr koruyucu ve 4 halka ile bu seti mevcut eller serbest sistemlerin en değerlilerinden biri yapıyor.


 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.