Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Ürün Kodu : 1000006851

AKG WMS420 VOCAL BAND A Kablosuz El Mikrofon Seti

0 TL

AKG WMS420 Vokal Set

 

El Mikrofonu Seti

 

 


 

Esnek, Ekonomik Kablosuz El Mikrofonu Sistemi

AKG WMS420 kablosuz el mikrofonu sistemi, çaba göstermeye gerek kalmadan kullanılabilmesinin yanı sıra, düşük kullanım maliyetine sahip, güvenilir performansla mükemmel ses kalitesini tek pakette birleştiren bir sistemdir. SR420 alıcı ünitesi, D5 dinamik kapsül ile HT420 el mikrofonu ve PT420 cep vericisi içeren WMS420 sistemi, sahnelerde ve aynı zamanda tek veya çok kanallı bir sistem gereken her yerde rahatça kullanılabilir, dolayısıyla geniş kullanım alanı sunar. Şarj girişleri bulunan vericiyi şarj edilebilir piller ile kullanabilirsiniz, böylece kullanım maliyeti azalır. WMS420, yüksek kaliteli ve fiyat performans oranı yüksek bir kablosuz sistem arayanlar için idealdir.

*AKG HT420 el mikrofonu ile üst düzey performans

*Esnek ve ekonomik pil seçenekleri

*Üstün performans ve esneklik için tasarlanmıştır

*Frekans Aralığı: 40Hz-20000Hz

*Bir bantta 8 kanal kapasitesi

*Tek kullanımlık veya şarj edilebilir batarya kullanımı

*Şarj girişli verici ile düşük günlük kullanım maliyeti

*Düşük batarya göstergesi ile güvenilir kullanım

*Ayrılmış antenler ile birden fazla kanal kullanımında üstün performans

*Frekans aralığına göre tasarlanmış alıcı antenleri

*Çıkarılabilir antenler ile profesyonel RF aksesuarları ile kullanım seçeneği

*Tüm AKG MicroMics ile uyumlu

                                     AKG_wms420_vocal_set.png (907 KB)


11005471_800.jpg (55 KB)

 

HT420 ile Üst Düzey Performans

HT420 el mikrofonu ile sahneye adımınızı attığınız anda kendinize güveneceksiniz ve sesiniz harika duyulacak. Bunun nedeni AKG’nin 70 yılı aşan ses mühendisliği tecrübesini bu ürünün tasarımına iletmiş olmasıdır. HT420, süper kardioit kutuplu desen ile statiksiz, net ve kesintisiz bir şekilde maksimum kazanç sağlayan, AKG’nin ünlü D5 dinamik kapsülüne sahiptir. D5 tasarlanırken AKG ilk kez, mikrofon diyaframının çap ekseninde kalınlığı değişken bir tasarım benimsemiştir. Tescilli Laminated Varimotion diyaframın sarmal çekme telden yapısı diyaframın ekstra bir ayar resonatörüne ihtiyaç duymadan kendini ayarlamasını sağlar ve ses kalitesini bir üst seviyeye çıkarır.

Esnek ve Ekonomik Pil Seçenekleri

WMS420 kablosuz sistemi; SR420 alıcı ünitesi ve HT420 el mikrofonu içerir. HT420 el mikrofonu üzerinde şarj girişi bulunur, böylece şarj edilebilir pillerinizi sökmeden şarj edebilirsiniz. Şarj edilebilme seçeneği aynı zamanda uzun vadeli kullanım maliyetini de düşürür ve büyük boyutlu kurulumlarda avantaj sağlar. HT420, tek AA pil ile etkileyici bir 8 saatlik performans göstererek günlük kullanım maliyetini de düşürür.


 


 

Üstün Performans ve Esneklik İçin Tasarlandı

WMS420 kablosuz sistemi çıkarılabilir antenlere sahip AKG SR420 alıcı ünitesi içerir. Bu sistem çeşitli kombinasyonlarla antenleri kullanarak birden fazla cihaz bağlandığında karışıklıkları önler. Basit tek kanallı bir sistem veya gelişmiş çok kanallı bir sisteme ihtiyacınız olduğunda WMS420 iyi bir başlangıç noktası olacaktır. Bant başı 8 kanal ile WMS420, basit başlayıp ihtiyacınıza göre sisteminizi yönlendirmenize olanak sunar.

                          AKG_sr420_back_white.png (301 KB)


 

Sistem İçeriği:

*1 SR420 Alıcı Ünitesi

*1 D5 Dinamik Kapsül ile HT420 El Mikrofonu

*1 Mikrofon Stand Adaptörü

*2 Alıcı Anteni

*1 AC Adaptörü

*1 AA Pil

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.